وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از پلیس راهور خواست که برای حل معضل ترافیک شب های تهران چاره ای بیندیشد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برای رفع ترافیک شب های تهران کاری بکنید

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از پلیس راهور خواست که برای حل معضل ترافیک شب های تهران چاره ای بیندیشد.

بخش اجتماعی تبیان

برای رفع ترافیک شب‌های تهران کاری بکنید

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا ابوالفضل قناعتی، به ترافیک این شب های پایتخت اشاره کرد و با بیان اینکه متاسفانه شاهد آن هستیم که تمام مراکز تفریحی، تجاری و مراکز عرضه غذا در شمال تهران محدود شده است، افزود: ظرفیت معابر تهران به خصوص در حوزه های مرکزی و شمالی محدود است.
وی با بیان اینکه خیابان های شمال تهران قدمتی 80 ساله دارند و با توجه به شرایط آن زمان ساخت

خیابان های شمال تهران قدمتی 80 ساله دارند و با توجه به شرایط آن زمان ساخته شده و ظرفیت و کشش این حجم خودروهای فعلی را ندارند،

ه شده و ظرفیت و کشش این حجم خودروهای فعلی را ندارند، یادآور شد: در بسیاری از کشورهای پیشرفته، مراکز تجاری خارج از شهر ساخته می شود؛ اما متاسفانه شاهد هستیم که عمده این مراکز در تهران در چند منطقه و آن هم در شمال و شمال غرب پایتخت ساخته شده است که این مسئله سبب می شود، مردم از اقصی نقاط شهر برای خرید از این مجتمع ها به شمال تهران مراجعه کنند.

تمرکز مراکز تجاری و غذایی در شمال شهر

عضو شورای شهر تهران، ضمن انتقاد از جانمایی مراکز تجاری و غذایی گفت: متاسفانه بلوار اندرزگو به یک فود کورت تبدیل شده است و شاهد هستیم که عمده افراد تنها برای خرید غذا به این منطقه مراجعه می کنند و این در حالیست که می توانستند مسئولان امر در اقصی نقاط این شهر این مغازه ها و مراکز را ایجاد کنند تا شاهد هجوم مردم به یک یا چند منطقه نباشیم.
وی با اشاره به مصاحبه اخیر رئیس پلیس راهور تهران، مبنی بر اینکه پیشنهاد داده است تا محدوده زوج و فرد، افزایش یابد گفت: مردم، مقصر نیستند و نباید برای مردم محدودیت ایجاد کنیم.
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه در حال حاضر، مردم عوارض 365 روز  خودروهایشان را پرداخت می کنند اما عملا تنها نصف سال از آن استفاده می کنند، گفت: باید توزیع مراکز به نحو احسن، صورت گیرد و این در حالیست که پلیس راهور باید برای کنترل ترافیک، چاره ای بیندیشد و نباید تا شاهد ترافیکی هستیم به مردم فشار بیاوریم.
وی همچنین از برپایی مجدد نمایشگاه در سایت سئول گلایه کرد و گفت: با بودجه بیش از 1000 میلیارد تومان سایت نمایشگاهی شهر آفتاب را ساخته ایم اما باز هم شاهد آن هستیم که نمایشگاه ها در سئول برگزار می شود که این مسئله، ترافیک خیابان های اطراف نمایشگاه ها را دو چندان می کند و باید مسئولان برای آن چاره ای بیندیشند.


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین