تبیان، دستیار زندگی
زیبایی فقط مختص خانم ها نیست، آقایان هم به دنبال زیباتر شدن و یا بهتر بگویم بهتر جلوه دادن هستند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آقایان خوش تیپ بخوانند!

زیبایی فقط مختص خانم ها نیست، آقایان هم به دنبال زیباتر شدن و یا بهتر بگویم بهتر جلوه دادن هستند.

فرآوری: زینب عشقی_ بخش زیبایی تبیان

آقایانی که می خواهند خوش تیپ باشند بخوانند!


اگر آقایان می خواهند همیشه خوش تیپ باشند و بتوانند افراد زیادی را جذب کنند و یک فرد محبوب در خانواده و محل کار خود باشند، باید فوت های کوزه گری ما را رعایت کنند.
1-اگر می خواهید کت به تن کنید، دقت کنید که آن درست اندازه تن تان باشد. کت های خیلی گشاد یا خیلی تنگ نشان دهنده کم اهمیتی شما به ظاهرتان است. پس اگر می خواهید جذابیت خود را بیشتر کنید، کتی که انتخاب می کنید باید فیت تن تان باشد.
نباید سایز کت و شلوارتان زیاد بزرگ باشد سرشانه های کت تان باید جذب شانه هایتان باشد نه بزرگتر از شانه هایتان، از خیاطتان بخواهید که قد آستین کت تان تا مچ تان باشد نه اینکه تا شستتان و از او بخواهید که شلوارتان زیاد گشاد و بلند نباشد که زیر پاشنه پایتان برود.
قابل ذکر است که شلوارهای سه ربع، یا برمودا و تنگ و استرج بر تن خانم ها بسیار هم زیباست، اما آقایانی که شلوار سه ربع می پوشند، و یا از شلوار های تنگ و استرج استفاده می کنند، هیچ جذابیتی ندارند و برعکس همه با چشم دیگری نگاهشان می کنند.
از طرف دیگر شلوارهای بلندی که روی زمین کشیده می شوند، ظاهر شما را شلخته و کثیف نشان می دهد و هیچ فردی تمایلی به برقراری ارتباط با این تیپ مردان را ندارد.
توجه داشته باشید که اگر کت و شلواری مشکی به تن کرده اید، ظاهر کلاسیک خود را با جورابی سفید خراب نکنید!
پیشنهاد ما این است: کت های دو دکمه بخرید، این نوع کت ها شما را لاغرتر نشان می دهد و پیراهن تان هم بهتر به نظر می رسد. وقتی شما یک کت دو دکمه می پوشید، دیگر کمربند را کنار بگذارید، زیرا به آن نیازی نیست، زمانی که کمربند استفاده نمی کنید، پیراهن تان تمیزتر و بهتر به نظر می رسد.

کسانی که با عطر دوش می گیرند، آنهم عطر های ارزان قیمت، دیگران را از خود می رانند،


2-اگر از پوشیدن تی شرت هایی با طرح های عجیب و غریب لذت می برید، و اگر اصرار دارید بهتر است آنها را در خانه خود بپوشید زیرا دیگران، علاقه ای به دیدن آنها ندارند و شما را فردی سبک و جلف می پندارند.
تی شرت های تنگ یا کوتاه هم نپوشید، این تیشرت ها شکم را بیرون می اندازند، پس پیشنهاد می کنیم که شکم بزرگ تان را برای خودتان نگه دارید و از نشان دادن آن به دیگران به شدت بپرهیزید. اگر تی شرتی که به تن می کنید سایز تن تان باشد، دیگر این مشکلات را نخواهید داشت.
3-اگر ریش و سبیل پر پشتی ندارید، بهتر است که از بلند کردن آنها خودداری کنید، زیرا در این صورت نه تنها کم پشتی آنها بیشتر به چشم می آید، بلکه از جذابیت چهره شما نیز می کاهد.
اگر صورتی گرد و چاق دارید، ریش چاقی آن را تشدید می کند، و بد جلوه می کنید، اگر اصرار به داشتن ریش دارید می توانید از مدل های دیگر مانند پرفسوری استفاده کنید.
جذاب تر باشید با:
یک عینک دور مشکی متناسب فرم صورتتان و یا یک دستمال گردن شیک می تواند کلی به جذابیت شما بیافزاید.
بارانی تان با پیراهن تان ست باشد.
اصلاح دقیق و داشتن موهایی مرتب، راز دیگری برای جذابیت آقایان است.
هیچ وقت لباس های اسپرت را با لباس های کلاسیک و رسمی ترکیب نکنید، چون به شدت از جذابیت شما کم می کند.
رنگ لباس را متناسب با رنگ پوست و سردی و گرمی فصل انتخاب کنید. اما به عنوان مثال، پیراهن طوسی رنگ با هر لباسی قابل ست کردن است، شما می توانید آن را زیر لباس تان، یا زیر کت یا حتی با یک پیراهن و یک کتانی بپوشید.
از عطر غافل نشوید، البته کسانی که با عطر دوش می گیرند، آنهم عطر های ارزان قیمت، دیگران را از خود می رانند، بهتر است یک عطر مناسب انتخاب کنید و در مقدار معقول، از آن استفاده کنید.
نگهداری صحیح از لباس ها بسیار مهم است، همیشه لباس هایتان را مرتب داخل کمدتان بچینید. توجه داشته باشید که جا رختی های چوبی، لباسهایتان را منظم و مرتب نشان می دهند، درصورتی که جارختی های فلزی زیاد مناسب نیستند.


منبع:برترین ها،آسمونی،نمناک

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.