تبیان، دستیار زندگی
دبیر اجرایی استانی چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران گفت: چهارمین کنگره تاریخ معماری شهر سازی در مرحله استانی به مدت 2روز (28 و29 دی ماه) در سالن همایش موزه ملی تهران برگزار می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تهران میزبان چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران

دبیر اجرایی استانی چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران گفت: چهارمین کنگره تاریخ معماری شهر سازی در مرحله استانی به مدت 2روز (28 و29 دی ماه) در سالن همایش موزه ملی تهران برگزار می شود.

بخش گردشگری تبیان

تهران میزبان چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران

به گزارش تبیان از ایرنا،مرتضی ادیب افزود: مرحله استانی چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی در محورهای حوزه های فرهنگی، طبیعی، شهرها و روستاهای تاریخی، منظر فرهنگی و شهری تاریخی، سازه در تاریخ معماری و شهرسازی، باستان شناسی- معماری و شهرسازی، میراث معماری و شهرسازی مدرن، میراث آب و کشاورزی، میراث فرهنگی ناملموس و راههای فرهنگی و عناصر وابسته است.
وی با بیان اینکه مدیریت استانی این کنگره کشوری به عهده اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران است، گفت: ارسال مقالات از ابتدای هفته جاری آغاز و تا 11دی ماه ادامه خواهد یافت.
دبیر اجرایی استانی چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران اظهار کرد: شرکت در این همایش ملی به صورت حضوری از طریق موزه آبگینه و از سایت Tehran.chaui.irامکان پذیر خواهد بود.
به گفته ادیب در این مرحله ادارت و دستگاههایی از جمله استانداری تهران، شهرداری، موزه ملی ایران، دانشگاههای آزاد- شهید بهشتی، علیم و صنعت، هنر، اوقاف و امور خیریه استان تهران مشارکت دارند.
وی با بیان اینکه بیش از 10مقاله تاکنون به دبیرخانه استانی ارسال شده است تصریح کرد: چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران 28 و 29 دی ماه در سالن همایش موزه ملی با حضور برخی از مسئولان استانی و کشوری برگزار می شود.


منبع: ایرنا