تبیان، دستیار زندگی
ناحیه مقاومت الغدیر بسیج تهران بزرگ اقدام به طراحی مسابقه ای با عنوان «مسابقه بزرگ اندیشه در قرآن» کرده است که به صورت کتبی برگزار می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسابقه «اندیشه در قرآن» برگزار می شود

گروه مسابقات: ناحیه مقاومت الغدیر بسیج تهران بزرگ اقدام به طراحی مسابقه ای با عنوان «مسابقه بزرگ اندیشه در قرآن» کرده است که به صورت کتبی برگزار می شود.

بخش قرآن تبیان
مسابقه

تبیان به نقل از گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)، کانون قرآن و عترت ناحیه مقاومت بسیج الغدیر اقدام به برگزاری رقابتی قرآنی با عنوان «مسابقه بزرگ اندیشه در قرآن» کرده است تا از طریق آن اطلاعات قرآنی مخاطبان و عموم مردم را افزایش دهد.
بر همین اساس در این مسابقه که به صورت کتبی برگزار می شود و شرکت کنندگان باید به 40 سوال چهار گزینه ای پاسخ دهند، سوالاتی در مورد موضوعات مختلف قرآنی طرح شده است که در آن شرکت کنندگان می بایست پاسخنامه تکمیل شده را به ناحیه مقاومت بسیج الغدیر واقع در لواسان، بلوار امام خمینی(ره) خیابان پاسداران تحویل دهند.
مراسم قرعه کشی این مسابقه که تا ابتدای دی ماه مهلت ارسال پاسخ نامه ها خواهد بود، دهم دی ماه عنوان شده است. قرعه کشی نیز در مصلی لواسان صورت خواهد گرفت. جوایز این مسابقه نیز 10 سفر زیارتی مشهد مقدس، پنج سکه ربع بهار آزادی و 100 جلد تفسیر نور خواهد بود.
یادآور می شود، از جمله فعالیت های پیش روی کانون قرآن و عترت ناحیه مقاومت الغدیر می توان به راه اندازی پایگاه تخصصی حفظ قرآن، راه اندازی مهدهای قرآنی، برگزاری محافل سبک زندگی قرآنی، ریشه کنی بیسوادی قرآنی، راه اندازی مکتب خانه های قرآنی در منازل و برگزاری مسابقات قرائت و حفظ قرآن اشاره کرد.