تبیان، دستیار زندگی
مشهد امروز شنبه در گرمترین حالت، دمای سه درجه سانتیگراد را تجربه خواهد کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هوای مشهد در ساعت برگزاری بازی پدیده و پرسپولیس چگونه است؟

مشهد امروز شنبه در گرمترین حالت، دمای سه درجه سانتیگراد را تجربه خواهد کرد.

بخش ورزشی تبیان
ورزشگاه مشهد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، هوای مشهد هر چند نسبت به روز گذشته با افزایش دما روبرو است اما هنوز هوای بسیار سرد با رطوبت بالا از آن گزارش می‌شود.

در این ارتباط با اینکه بعضی سایت‌های معتبر هواشناسی، دمای کنونی مشهد را تا 5 درجه سانتیگراد اعلام کرده‌اند اما پورتال سازمان هواشناسی کشور با توجه به داده‌های تجهیزات خود، دمای هوای این شهر را در ساعت 11:30 امروز یک درجه سانتیگراد اعلام کرده است. همچنین طبق پیش‌بینی‌ها، دمای هوای امروز مشهد حداکثر تا سه درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد رسید.

همچنین آخرین اخبار ارسالی از ورزشگاه ثامن حکایت از آن دارد که بنابر اعلام مسوولان ورزشگاه، پاک سازی برف از زمین تا ساعت 12 امروز به پایان خواهد رسید.

زمین محل برگزاری مسابقه در بعضی نقاط خشک و در برخی نقاط نیز یخ زده گزارش شده است که با توجه به تابش آفتاب، انتظار می‌رود، شرایط این قسمت‌ها نیز تا شروع بازی بهبود یابد.

غلامرضا بهروان نماینده سازمان لیگ و میرزابیگی برای بررسی شرایط زمین در ورزشگاه حضور پیدا کردند. همچنین نماینده باشگاه پرسپولیس نیز با حضور در ورزشگاه، شرایط زمین را مورد بررسی قرار داد.


منبع : فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .