تبیان، دستیار زندگی
طاهری گفت: در 7 ماهه سال جاری برای 14 هزار و 552 هکتار از اراضی منابع طبیعی با پیگیری های دادسرای مرکز استان مرکزی سند صادر شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

صدور سند برای بیش از 14 هزار هکتار از اراضی منابع طبیعی

طاهری گفت: در 7 ماهه سال جاری برای 14 هزار و 552 هکتار از اراضی منابع طبیعی با پیگیری های دادسرای مرکز استان مرکزی سند صادر شد.

بخش حقوق تبیان
صدور سند

طاهری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی، با اشاره به ضرورت مبارزه قاطع با زمین خواری اظهار کرد: یکی از راه کارهای مهم و اساسی در بحث مبارزه با زمین خواری و تغییر کاربری سنددار کردن زمین های کشاورزی و اراضی است، این در حالی است که در سال گذشته در راستای مبازره با زمین خواری اقدامات خوبی در سطح استان انجام گرفت.

شورا، دادسراها،دادگستری و سازمان های متولی حفظ حقوق بیت المال در این راستا نظارت َهای لازم را انجام داده به طوری که در سالهای اخیر بیشترین تمرکز ما بر روی مبارزه با این مهم بود.

وی ادامه داد: شورا، دادسراها،دادگستری و سازمان های متولی حفظ حقوق بیت المال در این راستا نظارت َهای لازم را انجام داده به طوری که در سالهای اخیر بیشترین تمرکز ما بر روی مبارزه با این مهم بود.
طاهری در پایان تصریح کرد: در 7 ماهه سال جاری برای 14 هزار و 552 هکتار از اراضی منابع طبیعی با پیگیری های دادسرای مرکز استان مرکزی سند صادر شد.


منیع: میزان


این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .