تبیان، دستیار زندگی
پروین،استفاده از فن آوری های نوین را در سیستم زندانبانی از جمله اولویت های سازمان زندان ها دانست و گفت:چشم انداز سازمان زندان ها در اجرای وظایف محوله مبتنی بر استفاده از دانش و تجهیزات به روز و کارآمد است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

چشم انداز سازمان زندان ها مبتنی بر استفاده از دانش و تجهیزات به روز است

پروین،استفاده از فن آوری های نوین را در سیستم زندانبانی از جمله اولویت های سازمان زندان ها دانست و گفت:چشم انداز سازمان زندان ها در اجرای وظایف محوله مبتنی بر استفاده از دانش و تجهیزات به روز و کارآمد است.

بخش حقوق تبیان
پژمان پروین

به نقل از روابط عمومی سازمان زندان ها، در راستای تعاملات برون سازمانی و تجهیز و توسعه زیر ساخت های ارتباطی، هاشمی مدیرعامل شرکت مخابرات استان خراسان شمالی با پژمان پروین مدیرکل زندانهای این استان دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار پژمان پروین مدیر کل زندان های خراسان شمالی ضمن تشریح بخشی از فعالیت های زندانهای این استان ،استفاده از فن آوری های نوین را در سیستم زندانبانی از جمله اولویت های سازمان زندانها دانست و اعلام کرد: چشم انداز سازمان زندان ها در اجرای وظایف محوله مبتنی بر استفاده از دانش وتجهیزات به روز وکارآمد است.
مدیرکل زندان های خراسان شمالی در ادامه از پیشرو بودن سازمان زندانها در استفاده از تجهیزات به روز ارتباطی سخن گفت و با تشریح بخشی از اقدامات در حال انجام، اعلام کرد: در صدد ارتقاء سیستم دوربین های مداربسته و مراکز کنترل دیجیتالی در سطح زندان های استان خراسان شمالی هستیم.
وی با اشاره به نقش موثر ارتباطات غیر حضوری در حل مشکلات مددجویان و خانواده های آنان، از کمبود خطوط تلفن در سطح زندان های استان ابراز گلایه کرد وگفت: بسیاری از مشکلات خانوادگی و قضایی مددجویان از طریق پیگیری و تماس های تلفنی قابل حل است، لذا خواستار اختصاص خطوط تلفن بیشتر به زندانها هستیم.
مدیرکل زندان های خراسان شمالی در ادامه از پیشرو بودن سازمان زندانها در استفاده از تجهیزات به روز ارتباطی سخن گفت و با تشریح بخشی از اقدامات در حال انجام، اعلام کرد: در صدد ارتقاء سیستم دوربین های مداربسته و مراکز کنترل دیجیتالی در سطح زندان های استان خراسان شمالی هستیم.پروین با اشاره به موضوع تکریم خانواده مددجویان از مدیرعامل مخابرات استان خراسان شمالی خواست تا در کلیه سالن های ملاقات زندان های استان کیوسک تلفن های همگانی مستقر و پنل مدیریتی کلیه تلفن های همگانی زندان های استان در اختیار اداره کل زندان ها قرار گیرد.
این مقام قضایی همچنین از استقرار شبکه فیبر نوری در زندان جدید شهرستان اسفراین خبر داد و اعلام کرد: این شبکه با همکاری شرکت مخابرات استان آماده و قابل بهره برداری است.
منبع: میزان


این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .