تبیان، دستیار زندگی
دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی که از حساسیت بالایی برخورددار بود با برتری شاگردان امیر قلعه نویی به پایان رسید تا این تیم دوباره به صدر جدول بازگردد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

منصوریان بازی برده را به قلعه‌نویی باخت

دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی که از حساسیت بالایی برخورددار بود با برتری شاگردان امیر قلعه نویی به پایان رسید تا این تیم دوباره به صدر جدول بازگردد.

بخش ورزشی تبیان
استقلال و تراکتور

به گزارش خبرنگار مهر، حساس ترین دیدار هفته سیزدهم از شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه امروز جمعه بین تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این دیدار در پایان با برتری ۲ بر یک سرخپوشان به پایان رسید. کاوه رضایی(۷) برای استقلال، فرزاد حاتمی(۵۵ و ۶۸) برای تراکتورسای گل زدند.

دقایق ابتدایی این دیدار که حساسیت های خاصی داشت با اشتباه عجیب محمدرضا اخباری دروازه بان تراکتورسازی همراه شد که او در دقیقه ۷ پاس اشتباهی را به کاوه رضایی مهاجم استقلال داد تا وی دروازه خالی را باز کند.

بعد از این گل دو تیم نمایش خوبی داشتند و فوتبال شناوری را به نمایش گذاشتند اما تا پایان نیمه اول نتوانستند دروازه یکدیگر را باز کنند. با این حال تراکتورسازی در دقایق زیادی از نیمه اول برتری محسوسی بر میزبان تهرانی خود داشت.

با شروع نیمه دوم تراکتورسازی سعی در جبران گل خورده داشت و با تعداد بیشتری به سمت دروازه استقلال حمله کرد که در دقیقه ۵۵ موفق شد روی یک ارسال از جناح چپ و ضربه سر فرزاد حاتمی به گل تساوی دست پیدا کند.

تبریزی ها که از حمایت هواداران پرتعدادی نیز برخوردار بودند در ادامه حملات خود بازهم توسط فرزاد حاتمی به گل برتری رسیدند. در دقیقه ۶۸ این دیدار اشتباه مدافعان استقلال در آفساید گیری فرصت را در اختیار تراکتوری ها قرار دادند تا در موقعیتی عالی به گل دوم دست پیدا کنند.

علیرضا منصوریان که نمی خواست بازنده جدال حیثیتی برابر امیر قلعه نویی باشد در ادامه بازی تلاش کرد تا تیمش را هجومی تر کند اما بازیکنانش آنقدر زور نداشتند که بتوانند روی دروازه حریف موقعیت خطرناکی ایجاد کنند. در دقیقه ۸۸ علی قربانی می توانست دروازه تراکتورسازی را باز کند اما برای زدن ضربه آخر چند سانتیمتر کم آورد و توپ به اخباری رسید.

تراکتورسازی با این برد ۲۷ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر نسبت به پرسپولیس صدر جدول را پس گرفت. استقلال هم با ۱۸ امتیاز در رده هفتم قرار گرفت.


منبع: خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .