تبیان، دستیار زندگی
سرمربی بارسلونا تاکید کرد حضور پدر مسی در شهر بارسلونا او را از نگرانی درآورده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انریکه: آمدن پدر مسی به بارسلونا مرا آرام کرد

سرمربی بارسلونا تاکید کرد حضور پدر مسی در شهر بارسلونا او را از نگرانی درآورده است.

بخش ورزشی تبیان
title

به گزارش ایسنا و به نقل از EFE، لیونل مسی تا پایان سال ۲۰۱۸ با بارسلونا قرارداد دارد. پیش از این قرار بود که این بازیکن آرژانتینی قرارداد خود را با آبی اناری‌ها تمدید کند اما نکته جالب اینکه او حاضر نشد که سر میز مذاکره بنشیند و همین باعث شد تا هواداران بارسلونا نگران شوند و خبرهای زیادی درباره احتمال جدایی این بازیکن به گوش برسد.

پدر مسی برای مذاکره با سران بارسلونا وارد این شهر شد تا احتمال تمدید قرارداد مسی زیاد شود. لوییس انریکه در واکنش به این اتفاق گفت: خیالم راحت شد زیرا پدر لیونل مسی اینجا است. در حال حاضر نمی توانم هیچ خبری به شما بدهم اما به زودی خبرهای خوشحال کننده ای را اعلام خواهم کرد.

رسانه های اسپانیایی پیش از این از تمدید ۶ ساله قرارداد مسی با حقوق ۲۵ میلیون یورو در سال خبر دادند. انریکه درباره متهم شدن مسی و رونالدو به فرار مالیاتی گفت: این چیزی است که باید در دادگاه حل شود و مراحل قانونی را طی کند. به همین خاطر باید بگویم نمی توانم در این زمینه حرفی بزنم و حق اظهار نظر هم ندارم.

سرمربی بارسلونا درباره انتقادهای زیادی که از سبک بازی تیم او می شود نیز گفت: دیگر خسته شدم. بعضی می‌گویند سبک بازی بارسلونا با من قدیمی شده و بعضی دیگر می‌گویند مدرن شده است. باید بگویم هیچ تصمیمی برای تغییر سبک بازی تیمم ندارم و به این انتقادها نیز توجه نمی‌کنم. هر کسی می تواند هر آنچه که دوست دارد بر زبان بیاورد.

بارسلونا در هفته شانزدهم لالیگا به مصاف اوساسونا خواهد رفت. انریکه درباره این دیدار نیز گفت: دیگر نباید اختلاف ما با صدر جدول رده بندی زیاد شود. به پیروزی در این دیدار حساس نیاز داریم. نیمار نیز آسیب دیده است و به این بازی نخواهد رسید.


منبع :ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .