تبیان، دستیار زندگی
سیدسعید شاهرخی نقش روابط عمومی را در اطلاع رسانی، تبیین و تشریح عملکرد و پاسخ دادن به انتقادات و ابهامات کلیدی و اساسی دانست.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نقش کلیدی روابط عمومی در اطلاع رسانی

سیدسعید شاهرخی نقش روابط عمومی را در اطلاع رسانی، تبیین و تشریح عملکرد و پاسخ دادن به انتقادات و ابهامات کلیدی و اساسی دانست.

هومن بهلولی- روابط عمومی
سیدسعید شاهرخی

به گزارش  روابط عمومی، سیدسعید شاهرخی معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین در دیدار با نصرت الله علیرضایی مسوول روابط عمومی استانداری گفت: همراهی افکار عمومی در سایه اطلاع رسانی محقق می شود و در این خصوص باید مدیران برای تبیین دستاوردهای دولت پای کار باشند.
شاهرخی تبیین کرد: هیچ چیز نمی تواند خلاء روابط عمومی در یک مجموعه اداری و سازمانی را پر کند بنابراین تقویت این واحد از سوی مدیران ضروری است.
وی با بیان اینکه روابط عمومی ها تنها کانال و مسیر تبیین و تشریح خدمات و دستاوردهای دولت در دستگاه ها محسوب می شوند گفت: اگر بزرگترین و مهمترین کارها و اقدامات انجام شود اما در محدوده داخل سازمان باقی بماند اثرگذاری لازم را نخواهد داشت.
این مقام مسوول خاطرنشان کرد: مدیران برای پیشبرد برنامه ها و فعالیت های خود به همراهی افکار عمومی نیاز دارند و برای تحقق این هدف رسانه ها و روابط عمومی ها نقش اساسی بازی می کنند.
شاهرخی اظهار کرد: روابط عمومی ها باید برنامه ها، سیاست ها و خدمات و دستاوردهای دولت را برای اقشار مختلف جامعه تشریح و تبیین کنند که تحقق این امر مستلزم ابتکار در حوزه اطلاع رسانی است و مسوولان روابط عمومی در این خصوص می توانند از ظرفیت رسانه ها استفاده کنند.
وی یادآور شد: بیان مواضع و عملکرد دولت در سایه تعامل و ارتباط مناسب با مردم از جمله ماموریت های حوزه اطلاع رسانی می باشد که در این راستا سعی می کنیم با فعال سازی شورای اطلاع رسانی استان و همکاری، همفکری و هم اندیشی مدیران مرتبط اقدامات و فعالیت های لازم را انجام دهیم .
معاون سیاسی و امنیتی استانداری بیان کرد: انتظار داریم همه مدیران دستگاه ها برای تبیین عملکرد و دستاوردهای دولت پای کار باشند.
شاهرخی خاطرنشان کرد: تعامل و ارتباط مستمر و نزدیک با ارباب جراید و رسانه ها از اولویت های دولت یازدهم می باشد که باید از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری و در دستور کار قرار بگیرد.