تبیان، دستیار زندگی
ثبت نام آزمون الکترونیکی «به سوی فهم قرآن» ویژه کارکنان دولت با حضور بیش از ٥٠٠ هزار نفر از کارکنان دستگاه های مختلف اجرایی کشور به پایان رسید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حضور 500 هزار نفری کارکنان دولت در آزمون قرآنی

گروه مسابقات: ثبت  نام آزمون الکترونیکی «به سوی فهم قرآن» ویژه کارکنان دولت با حضور بیش از 500 هزار نفر از کارکنان دستگاه های مختلف اجرایی کشور به پایان رسید.

بخش قرآن تبیان

آزمون قرآن

تبیان به نقل ازگزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)، به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آزمون الکترونیکی «به سوی فهم قرآن» که از نیمه مهرماه آغاز شده بود پس از گذشت دو ماه، سه شنبه 16 آذرماه با ثبت اطلاعات بیش از 500 هزار نفر به اتمام رسید.

براساس این گزارش، بیشترین آمار ثبت  نامی در این آزمون به استان های تهران، خراسان رضوی، فارس، خوزستان و اصفهان و کمترین آمار ثبت  نامی به استان های بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد، سمنان و زنجان اختصاص دارد.
همچنین براساس این گزارش، وزارتخانه های آموزش و پرورش، علوم تحقیقات و فناوری، جهاد کشاورزی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان های قوه قضائیه و وزارت کشور به ترتیب در این آزمون بیشترین آمار ثبت  نامی را به خود اختصاص داده اند.
آزمون الکترونیکی «به سوی فهم قرآن» برای وزارت آموزش و پرورش در روز پنج شنبه، 2 دی ماه و برای سایر دستگاه های دولتی، شنبه 20 آذرماه برگزار می شود.


منبع:
ایکنا