تبیان، دستیار زندگی
سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ بعد از دیدار برابر اتلتیکو مادرید در آخرین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا گفت که بازیکنان باید با این پیروزی اعتماد به نفس خود را بدست آورند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آنچلوتی: بایرن بعد از پیروزی برابر اتلتیکو باید اعتماد به نفس بگیرد

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ بعد از دیدار برابر اتلتیکو مادرید در آخرین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا گفت که بازیکنان باید با این پیروزی اعتماد به نفس خود را بدست آورند.

بخش ورزشی تبیان
انچلوتی

به گزارش ایرنا از تارتمای گل، بایرن مونیخ سه شنبه شب در آخرین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، مقابل اتلتیکو با نتیجه یک بر صفر و با تک گل روبرتو لواندوفسکی به پیروزی دست یافت.
قهرمان بوندس لیگا در فصل جاری نتوانسته عملکرد باثباتی ارائه کند، ولی سرمربی تیم معتقد است که پیروزی سه شنبه شب در مرحله گروهی مقابل صدرنشین گروه به آنها کمک خواهد کرد که کنترل لیگ را دوباره بدست آورند.
کارلو آنچلوتی امیدوار است که این پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا با نزدیک شدن تعطیلات اواسط فصل، به بازیکنان اعتماد به نفس بدهد.
بایرن مونیخ در فصل رقابتهای 2016-2017 تحت سرمربیگری این مربی ایتالیایی در ارائه یک عملکرد باثبات با مشکل روبرو بوده است. بایرن در لیگ قهرمانان اروپا با 3 امتیاز اختلاف نسبت به اتلتیکومادرید صدرنشین در جایگاه دوم جدول گروه دی قرار دارد.
بایرن در جدول بوندس لیگا نیز با 30 امتیاز و 3 امتیاز اختلاف نسبت به لایپزیگ صدرنشین در مکان دوم قرار دارد.
آنچلوتی در باره این بازی گفت: ما خوب بازی کردیم و فضاهای زیادی را پوشش دادیم و از ضد حملات جلوگیری کردیم.
وی در آستانه دیدار شنبه آینده (20 آذر) برابر ولفسبورگ در بوندس لیگا افزود: ما در دیدار سه شنبه شب توازن دفاعی داشتیم. مالکیت توپ در اختیار ما بود و بازی خوب را به نمایش گذاشتیم. اتلتیکومادرید در ضد حملات تیم خطرناکی است با این حال اجازه درخشش به این تیم را ندادیم. این نتیجه مهم نیست، ولی برای مسابقات بعدی به ما اعتماد به نفس می دهد.


منبع :ایرنا
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .