تبیان، دستیار زندگی
فراخوان نخستین جشنواره سراسری پویاگران انقلاب اسلامی در دو بخش اصلی پویانمایی و بازی های رایانه ای و بخش های جنبی نرم افزار چند رسانه ای (ویژه تلفن همراه) و موشن گرافیک منتشر شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتشار فراخوان جشنواره سراسری "پویاگران انقلاب اسلامی"

فراخوان نخستین جشنواره سراسری "پویاگران انقلاب اسلامی" در دو بخش اصلی "پویانمایی" و "بازی های رایانه ای" و بخش های جنبی "نرم افزار چند رسانه ای (ویژه تلفن همراه)" و "موشن گرافیک" منتشر شد.

بخش هنری تبیان

جشنواره سراسری پویاگران انقلاب اسلامی

جشنواره سراسری "پویاگران انقلاب اسلامی"  در دو بخش اصلی پویانمایی و بازی های رایانه ای و بخش های جنبی نرم افزار چند رسانه ای (ویژه تلفن همراه) و موشن گرافیک از 28 دی ماه تا یکم بهمن ماه جاری در تهران برگزار می شود.

علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را در موضوعات "اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی ایرانی اسلامی" و "انقلاب اسلامی و دفاع مقدس" و همچنین بخش های ویژه "مدافعان حرم" و "بسیج و کارکردهای آن در عرصه و اقشار مختلف جامعه" از طریق وب سایت جشنواره به آدرس festival.mhdb.ir ارسال کنند.

همچنین مهلت ارسال آثار به جشنواره سراسری "پویاگران انقلاب اسلامی" از سوی دبیرخانه جشنواره  13 دی ماه اعلام شده است.

جشنواره سراسری "پویاگران انقلاب اسلامی" به دبیری مهدی جعفری و به همت مرکز هنرهای رقومی بسیج از 28 دی ماه تا یکم بهمن ماه در تهران برگزار می شود.


منبع:جشنواره سراسری "پویاگران انقلاب اسلامی"