تبیان، دستیار زندگی
اسامی داوران یازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان اعلام شد که بر اساس آن ۱۹ داور در دو بخش آقایان و بانوان این مسابقات را قضاوت می کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قضاوت 19 داور در یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان

اسامی داوران یازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان اعلام شد که بر اساس آن 19 داور در دو بخش آقایان و بانوان این مسابقات را قضاوت می کنند.

بخش قرآن تبیان

جشنواره مدها متان

تبیان به نقل از به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)، داوران یازدهمین دوره جشنواه قرآنی مدهامتان که طی روزهای 24 تا 26 آذرماه در استان قم برگزار می شود،  اعلام شد.
بر همین اساس در این دوره از مسابقات مجموعاً 19 داور در دو بخش بانوان و آقایان به امر قضاوت این مسابقات مشغول خواهند بود.
بر همین اساس در رشته های قرائت تحقیق و ترتیل آقایان، حسین اخوان اقدم، محمدرضا ستوده نیا، محمد عباسی و محمود لطفی نیا به امر قضاوت این مسابقات می پردازند.
همچنین در رشته حفظ آقایان نیز عباس امام جمعه، امیر آقایی، شهریار پرهیزگار، کریم دولتی، مهدی دغاغله و حسن ربیعیان داوری مسابقات را برعهده دارند. داوران رشته اذان نیز احمد ابوالقاسمی، محمدرضا پورزرگری، محمدحسین سعیدیان و حسینعلی شریف خواهند بود.
در بخش تفسیر نیز حجج اسلام صفری، علی اصغر قرائتی و هاشمی و در بخش بانوان نیز راضیه جمالی، خان بابا، صالحی، صریح نژاد و کریم زاده این مسابقات را داوری خواهند کرد.
یادآور می شود، یازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان طی روزهای 24 تا 26 آذرماه در مجتمع یاوران مهدی شهر مقدس قم برگزار می شود. در این مسابقات بالغ بر 300 شرکت کننده در دو بخش بانوان و آقایان حضور دارند.