تبیان، دستیار زندگی
تیم ملی قایقرانی برای حضور موفق در مسابقات کاپ ۲ جهانی در مجارستان اردوی تدارکاتی برگزار می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تیم ملی قایقرانی معلولان در مجارستان اردو می‌زند

تیم ملی قایقرانی برای حضور موفق در مسابقات کاپ ۲ جهانی در مجارستان اردوی تدارکاتی برگزار می‌کند.

بخش ورزشی تبیان
قایقرانی

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از کمیته ملی المپیک، سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان با اعلام این خبر گفت: تیم ملی قایقرانی هفته اول خردادماه باید در مسابقات کاپ 2 جهانی شرکت کند به همین منظور علاوه بر اردوهای تدارکاتی داخلی یک اردو نیز در مجارستان در نظر گرفته‌ایم.

وی افزود: مرحله دوم اردوی تیم ملی برای شرکت در مسابقات کاپ 2 جهانی دوشنبه هفته آینده در تهران برگزار خواهد شد. در ادامه نیز با مسئولان استان هرمزگان مذاکراتی را انجام داده ایم تا یک اردو نیز در قشم برگزار کنیم.

مسعود مهدوی‌نیا از حضور چهار قایقران در اردوهای تدارکاتی خبر داد و اظهار داشت: در اردوی قبل سه قایقران در اردوها حضور داشتند، اما در این اردو نادر رضی، اسلام جاهدی و اکبر طهماسبی در بخش مردان و شهلا بهروزی راد در بخش بانوان دعوت شده‌اند.

وی ادامه داد: یکی از ملی‌پوشان والیبال نشسته که در بازی‌های پارالمپیک برزیل نیز حضور داشت برای شرکت در اردوهای قایقرانی ابراز تمایل کرده است که از او خواسته‌ایم در شهر خودش آموزش‌های لازم را ببیند. بعد از اردوهای تیم ملی رقابت انتخابی برگزار می‌کنیم و از سال 96 تمرینات را برای حضور در مسابقات کاپ 2 جهانی ادامه می‌دهیم. سپس در اردوی مجارستان شرکت کرده و در رقابت‌های کاپ جهانی حاضر می‌شویم.

مهدوی در پایان گفت: بعد از مسابقات کاپ 2 جهانی تیم ملی 10 روز استراحت کرده و سپس برای مسابقات قهرمانی جهان در جمهوری چک، قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی آماده می‌شود.


منبع : فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .