تبیان، دستیار زندگی
سینماپرس: رئیس سازمان سینمایی گفت: در انتظار لیست فیلم های توقیف شده از سوی دادستانی هستیم طبعاً با نمایش فلیم های غیرمجاز برخورد خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

واکنش ایوبی به کشف فیلم های غیرمجاز از چمدان نماینده جشنواره برلین

رئیس سازمان سینمایی گفت: در انتظار لیست فیلم‌های توقیف شده از سوی دادستانی هستیم طبعاً با نمایش فلیم‌های غیرمجاز برخورد خواهد شد.

بخش سینما وتلویزیون تبیان
title

حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی با حضور در جشنواره سینما حقیقت درباره فیلم‌هایی که به صورت غیر مجاز در چمدان نماینده جشنواره برلین کشف و ضبط شده است، گفت: خانم لویکه بیش از 12 سال است که به ایران رفت و آمد می‌کند و امسال اولین سالی نیست که وی به ایران آمده و فیلم‌هایی را برای جشنواره برلین دیده و انتخاب کرده است. برخی از رسانه‌ها به گونه‌ای برخورد می‌کنند که گویا اولین بار است که به ایران سفر کرده است.

وی در مورد غیرمجاز بودن فیلم‌ها گفت: ما هم در انتظار لیست فیلم‌های توقیف شده در چمدان خانم لویکه هستیم به محض اعلام فیلم‌ها تعداد مجاز و غیر مجاز بودن آن مشخص خواهد شد. نکته حائز اهمیت اینکه هر فیلمی که مجوز نمایش از وزارت ارشاد نداشته باشد در هر کشوری نمایش داده شود غیر قانونی است و طبعاً با آن برخورد خواهد شد.

بنابراین گزارش، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی میزبان حضور حسین فریدون دستیار رئیس جمهور در دومین روز از دهمین جشنواره سینما حقیقت است.


منبع: فارس


این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .