وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سرپرست تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه این باشگاه برنامه خاصی برای تجلیل از امیر قلعه نویی ندارد، گفت: بازی استقلال و تراکتورسازی همیشه حساس است چون هر دو از تیم های قدرتمند ایران هستند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازی استقلال با تراکتور ۶ امتیازی است

سرپرست تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه این باشگاه برنامه خاصی برای تجلیل از امیر قلعه نویی ندارد، گفت: بازی استقلال و تراکتورسازی همیشه حساس است چون هر دو از تیم‌های قدرتمند ایران هستند.

بخش ورزشی تبیان
 
title

نصرالله عبداللهی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار استقلال و تراکتورسازی اظهار کرد: این بازی همیشه مهم و حساس بوده و حساسیت های این بازی صرفا به خاطر حضور امیر قلعه‌نویی در تیم تراکتورسازی نیست. هر دو تیم از تیم های قدرتمند فوتبال ایران هستند و رقابتی تنگاتنگ با هم دارند. 

وی افزود: چون استقلال و تراکتورسازی بالای جدول هستند و مدعی قهرمانی، می‌توان گفت که این بازی برای هر دو تیم شش امتیازی محسوب می‌شود. 

سرپرست استقلال گفت: من نمی‌گویم «این بازی سخت است» چون خوشبختانه فوتبال ایران به شرایطی رسیده که دیگر بازی دشوار و آسان معنا ندارد. فاصله همه تیم ها با هم کم شده و همه بازی‌ها سخت است. این بازی هم مثل همه بازی‌های دیگر برای ما دشوار است. همان مقدار که حتما برای تراکتورسازی هم بازی سختی خواهد بود. 

عبداللهی اضافه کرد: خوشبختانه شرایط روحی تیم ما برای این بازی خیلی خوب است و بچه‌ها با انگیزه تمرین می‌کنند. پیروزی خارج از خانه در بازی قبلی باعث شده تا اعتماد به نفس بازیکنان ما برای این بازی بیشتر از گذشته شود. اما یکی از اصلی ترین ابزاری که در دست ما قرار دارد، انگیزه بالای بازیکنان مان برای این بازی است.

وی گفت: این بازی برای ما یک بازی خانگی است و باید بازی های خانگی خود را ببریم. برای این منظور روی هواداران مان نیز حساب کرده‌ایم. هواداران جزیی از تیم هستند و پشت تک تک اعضای استقلال به آنها گرم است. هواداران ما اگر انتظار پیروزی در این بازی را دارند باید هر طور هست سکوهای ورزشگاه آزادی را به تسخیر خود در آورده و حامی تیم شان در این بازی باشند.

بازیکن و مربی پیشین تیم های شاهین و استقلال گفت: امیر قلعه‌نویی هم در شاهین و هم در استقلال شاگرد من بوده و او را خوب می‌شناسم. قلعه‌نویی افتخارات زیادی برای استقلال کسب کرده و برای هواداران این تیم قابل احترام است. گرچه وی در این بازی مربی تیم رقیب است، اما هواداران ما قطعا شان امیر قلعه نویی را در این بازی حفظ خواهند کرد.

عبداللهی ادامه داد: باشگاه استقلال برنامه خاصی برای تجلیل از قلعه نویی ندارد اما قبل از شروع مسابقه ما خودمان به او خوشامد خواهیم گفت. این حداقل کاری است که از دست ما بر می‌آید.


منبع : خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین