سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فیلم سه بعدی جنجال در عروسی به کارگردانی سید رضا خطیبی و تهیه کنندگی محمد احمدی در دومین حضور بین المللی خود در هشتمین جشنواره سه بعدی استریومدیا – لیج بلژیک در بخش مسابقه به نمایش در می آید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فیلم سه بعدی «جنجال در عروسی» در بخش مسابقه جشنواره استریومدیا بلژیک

فیلم سه بعدی جنجال در عروسی به کارگردانی سید رضا خطیبی و تهیه‌کنندگی محمد احمدی در دومین حضور بین‌المللی خود در هشتمین جشنواره سه بعدی استریومدیا – لیج بلژیک در بخش مسابقه به نمایش در می‌آید.

بخش سینما وتلویزیون تبیان
title

 فیلم سه بعدی جنجال در عروسی  به کارگردانی سید رضا خطیبی و تهیه کنندگی محمد احمدی در دومین حضور بین المللی خود در هشتمین جشنواره سه بعدی استریومدیا – لیج بلژیک در بخش مسابقه به نمایش در می آید.

هشتمین دوره  جشنواره استریو مدیا از 12 تا 15 دسامبر 2016 ( 22 الی 25 آذر95) در شهر لیج بلژیک برگزار می شود. انتخاب فیلم ها در این جشنواره از بین بهترین فیلم های سه بعدی اروپا ، آفریقا و خاورمیانه صورت گرفته است . جایزه این جشنواره را هر ساله کمپانی لومیر آواردز هالیود اهدا می کند .

فیلم «جنجال در عروسی» در اولین حضور بین المللی خود در جشنواره فیلم های سه بعدی سئول کره جنوبی جایزه هیات داوران را از آن خود کرده بود .

این فیلم که از 11 آذر ماه اکران عمومی شده است، در سینماهای ایوان شمس ، آزادی ، کورش ، چهارسو ، فرهنگ  و در سینما هویزه مشهد به صورت سه بعدی و در بقیه سینماها به صورت دو بعدی  به نمایش در می آید .

در خلاصه داستان «جنجال در عروسی» که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید شده، آمده است:در یک مراسم عروسی کودکان را به محل برگزاری جشن راه نمی دهند و به کلبه ای در انتهای باغ تبعید می کنند . بچه ها متوجه می شوند برگزارکنندگان مراسم قاچاقچی مواد مخدر هستند ، لذا تصمیم می گیرند تا جشن را به هم بزنند و این آغاز ماجراست .

بازیگران این فیلم عبارتند از: علیرضا خمسه ، میرطاهر مظلومی ، نعیمه نظام دوست ،  مرتضی ضرابی ، محمد رضا بحری، مهدی قانع ، صاحب حائری زاده ، علیرضا حائری زاده  ، سعید خبیری و با حضور نوجوانان : محمد جواد رسایی ، امیر حسین محرابی ، کورش فلاح ، فرزاد دهقان ، علیرضا روئین تن ، عارفه و عرفانه محمودی ، محمد هادئی ، علی کاظمی.


منبع: فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین