تبیان، دستیار زندگی
در این مطلب به سوالات احتمالی که برای شرکت در دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی مطرح می گردد، پاسخ داده شده است.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : یگانه داودی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سوال های متداول

جشنواره 12


دانش آموزان عزیز، دبیران گرامی و یا مراکز آموزشی که قصد دارند در دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان ثبت نام کنند، ممکن است با ابهاماتی مواجه باشند.
در این مطلب سعی شده است سوالات احتمالی که در رابطه با نحوه ثبت نام در جشنواره پروژه های دانش آموزی مطرح یم گردد، گردآوری شود تا عزیزان کمترین مساله را در کلیه مراحل ثبت نام و شرکت در جشنواره داشته باشند.

اولین قدم برای ثبت نام در جشنواره چیست؟
برای ثبت نام در جشنواره ابتدا می بایست از طریق نام کاربری و کلمه عبور وارد سایت تبیان شوید و چنانچه عضو سایت تبیان نیستید می بایست عضو سایت شوید. و در صورتی که قبلاً عضو سایت تبیان بوده اید و نام کاربردی یا رمز خود را فراموش کرده اید با این شماره ها تماس حاصل فرمایید. 81202409-81202313 بخش عضویت سایت تبیان

آیا یک فرد می تواند با یک نام کاربری چند پروژه ثبت نام کند؟
بله

آیا هنگام ثبت نام حتماً می بایست مبلغ هزینه ثبت نام پرداخت گردد؟
خیر، شما می توانید ابتدا پروژه های مورد نظر خود را ثبت نام کنید، ولی تا پایان بهمن ماه 95 فرصت دارید نسبت به ویرایش و یا پرداخت هزینه ثبت نام اقدام فرمایید.

منظور از گزارش و تکیلف چیست؟
گزارش و تکلیف در واقع توضیح روند پروژه ثبت نام شده از ابتدا تا حال است. که می تواند در قالب یک فایل word و یا پاورپوینت که روند انجام پروژه را کامل نشان دهد می باشد، به همراه عکس یا احتمالا فیلم در صورت لزوم از بخش پروژه های دانش آموزی من ارسال گردد.

چگونه می توان فایل تکلیف را ارسال نمود؟
با مراجعه به بخش پروژه های ثبت نام شده، و کلیک روی ارسال گزارش و تکلیف، فایل گزارش خود را که می تواند فشرده شده در یکی از درایو های سیستم ذخیره شده باشد، Brows کرده، ارسال فرمایید.

چند بار می بایست گزارش و تکلیف ارسال گردد؟
محدودیتی در این زمینه وجود ندارد، و تنها ارایه کامل روند کار پژوهشی مد نظر است.

چگونه می توان پروژه های ثبت نام شده را دید؟
شما می توانید با ورود به سایت جشنواره و کلیک روی پروژه های ثبت نام شده و یا ورود به سایت تبیان و اصطلاحاً لاگین کردن از طریق تبیان من وارد بخش پروژه های دانش آموزی من شده و کل پروژه هایی که با یوزر خود ثبت نام کرده اید را مشاهده بفرمایید.

اسامی شرکت کنندگان چگونه اعلام می شود؟
پس از پایان مهلت ثبت نام، در بخش پروژه های دانش آموزی من، دکمه دریافت کارت فعال خواهد شد و شما می توانید نام اعضای گروه را که تعدادشان هنگام ثبت نام مشخص شده است اعلام فرمایید. و در این قسمت که اسامی دانش آموزان را وارد می کنید و همزمان کارت های دانش آموزان را پرینت می گیرید دقت لازم را به عمل آورید چون در صورت ثبت، نام دانش آموزان امکان تغییر دیگر وجود ندارد.

اگر ایده و طرح جدیدی داشته باشیم، آیا امکان ثبت ایده وجود دارد؟

بله، در صورتی که ایده و طرح جدیدی داشته باشید، می توانید با کلیک در بخش ثبت ایده، ایده خود را ثبت کنید و با بررسی و تایید کارشناسان طرح، می توانید ایده خود را انجام داده و در جشنواره شرکت کنید و با نام خودتان در سایت تبیان ثبت می شود.


بخش پروژه های دانش آموزی تبیان