تبیان، دستیار زندگی
2 هنرمند بوكانی 10 بار در كشور اول شد سنندج – یك هنرمند بوكانی ، تاكنون ده بار مقام اول كشور را در رشته ی نقاشی با آبرنگ كسب كرده است. به گزارش واحد مركزی خبر، آقای « سیروان مرادی » نقاش و طراح نوجوان بوكانی كه كار طراحی و ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخبار ادبی و هنری 16 شهریور ماه 1382

هنرمند بوكانی 10 بار در كشور اول شدسنندج – یك هنرمند بوكانی ، تاكنون ده بار مقام اول كشور را در رشته ی نقاشی با آبرنگ كسب كرده است.

به گزارش واحد مركزی خبر، آقای « سیروان مرادی » نقاش و طراح نوجوان بوكانی كه كار طراحی و نقاشی را از كودكی شروع كرده و از سال 76 به صورت حرفه ای به این كار پرداخته است تاكنون با برگزاری شش نمایشگاه در تهران و بوكان ، پانصد اثر نقاشی خود را در معرض دید علاقه مندان قرار داده است.

این هنرمند بوكانی همچنین با كسب مقام اول كشوری در مسابقه ی «پرسش مهر» لوح سپاس این مسابقات را از رئیس جمهور دریافت كرده است. آقای مرادی تاكنون با شركت دادن آثار خود در جشنوارهای  مردمی نجات، جشنواره ی پیشگیری از مصرف مواد مخدر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسابقه بزرگ معلم ِ همیشه جاوید، حضرت امام خمینی(ره)، جشنواره ی پیشگیری از اعتیاد در كاشان، مسابقه سراسری زندگی سبز، هوای پاك، مسابقه نقاشی سازمان بیمه و خدمات درمانی و مسابقه پیام مُحرم ، مقام نخست را به خود اختصاص داده است.