تبیان، دستیار زندگی
Duplicate File Remover اپلیکیشنی برای گوشی های ویندوزموبایل است که با آن می توانید فایل هایی که بیش از یک بار در گوشی وجود دارند را حذف کنید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اپلیکیشن Duplicate File Remover

شناسایی و حذف فایل های تکراری در ویندوزموبایل

Duplicate File Remover اپلیکیشنی برای گوشی های ویندوزموبایل است که با آن می توانید فایل هایی که بیش از یک بار در گوشی وجود دارند را حذف کنید.
بخش دانش و زندگی تبیان
اپلیکیشن duplicate file remover

با بیشتر شدن حجم قابل دسترس در حافظه های داخلی یا خارجی موبایل، وسوسه ی نگهداری از آهنگ ها، ویدیو ها یا حتی فایل نصبی برنامه ها و عدم پاکسازی آن ها باعث شده تا در گوشی اکثر افراد، از برخی فایل ها بیشتر از یک نسخه وجود داشته باشد. برای مثال فایل نصبی اپلیکیشن اینستاگرام را در پوشه ای از SDcard خود دارید و در ماه های آینده نیز، برای عوض کردن رام گوشی از برنامه های نصب شده پشتیبان می گیرید که نتیجه ی آن، به وجود آمدن نسخه ای دیگر از اینستاگرام است. یا در حالتی دیگر ممکن است عکس یا آهنگی را به دلیل فراموشی یا عدم پیدا کردن آن در گوشی موبایل مجددا دانلود کنید و نسخه ای دیگر از یک فایل را در گوشی خود به وجود بیاورید. این فایل ها شاید در ابتدا چندان از اهمیت خاصی برخوردار نباشند اما رفته رفته، این فایل ها به صورت ناخودآگاه توسط ما به حافظه ی گوشی اضافه می شوند و بعد از مدتی باعث پر شدن حافظه ی خالی در موبایل خواهند شد. Duplicate File Remover اپلیکیشنی برای این مشکل است که با آنالیز دقیق خود از مموری گوشی و SDcard تمامی فایل های شما را از آهنگ، ویدیو، تصویر، فایل های کش یا سیستمی و... مورد بررسی قرار داده و فایل های یکسان را به شما نمایش خواهد داد تا قادر به حذف نسخه های اضافه باشید.

نکته ی بسیار جالبی که در Duplicate File Remover وجود دارد، شناسایی هوشمند فایل های یکسان است به طوری که اگر دو فایل یکسان را با دو نام کاملا متفاوت در گوشی داشته باشید، این اپلیکیشن متوجه یکسان بودن این فایل ها خواهد شد و آن ها را در یک دسته به شما نمایش می دهد. در انتها لیستی را در اختیار خواهید داشت که فایل های چندتایی در گوشی همراه را نشان می دهد که می تواند دو فایل یا بیشتر باشد. با انتخاب گزینه ی حذف خودکار، از هر فایل پیدا شده یکی از نسخه ها نگهداری، و مابقی حذف خواهند شد. می توانید این عمل را به صورت دستی نیز انجام دهید و مشخص کنید که کدام نسخه از فایل های تکراری در گوشی باقی بماند. این اپلیکیشن علاوه بر حافظه ی داخلی و مموری کارت، از OTG نیز پشتیبانی خواهد کرد و در نتایج به دست آمده نیز می توانید با انتخاب فایل های قابل نمایش، به لیستی مستقل از عکس ها، آهنگ ها و... دسترسی داشته باشید.منبع:زومیت

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .