تبیان، دستیار زندگی
علی اکبر غنجی با اشاره به سهم ۳۵ درصدی فعلی این شرکت در حمل و نقل دریای خزر، اظهار داشت: می خواهیم در یک برنامه دوساله این رقم را تا ۵۰ درصد افزایش دهیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سهم ایران در حمل و نقل خزر به ۵۰ درصد افزایش می یابد

علی اکبر غنجی با اشاره به سهم ۳۵ درصدی فعلی این شرکت در حمل و نقل دریای خزر، اظهار داشت: می خواهیم در یک برنامه دوساله این رقم را تا ۵۰ درصد افزایش دهیم.

بخش اقتصاد تبیان

حمل و نقل خزر

علی اکبر غنجی با اشاره به سهم ۳۵ درصدی فعلی این شرکت در حمل و نقل دریای خزر، اظهار داشت: می خواهیم در یک برنامه دوساله این رقم را تا ۵۰ درصد افزایش دهیم به همین منظور به دنبال تنوع بخشی به زمینه فعالیت خود هستیم و بزودی در بخش حمل مواد و محمولات نفتی ورود خواهیم کرد.

وی ضمن مهم دانستن طرح نوسازی ناوگان شرکت کشتیرانی، اظهار داشت: امیدواریم که در نتیجه اجرای این برنامه ها تردد کشتی ها را با پرچم جمهوری اسلامی ایران در منطقه دریای خزر افزایش دهیم تا قدرت حاکمیتی کشور را بیش از پیش به نمایش بگذاریم.

مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر با اشاره به برنامه های راهبردی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، تاکید کرد: کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به عنوان مالک کشتیرانی دریای خزر، برنامه راهبردی پنج ساله ای را تدوین کرده که بر اساس آن ناوگان شرکت کشتیرانی دریای خزر همچنان قدرتمندترین ناوگان در دریای خزر باقی بماند. همانطور که در حال حاضر بزرگترین خط کشتیرانی دریای خزر در اختیار ایران است.

وی با اشاره به همکاری های منطقه به ویژه با روسیه، گفت: در مسیر توسعه فعالیت های خود مشارکت و همکاری های بزرگی را آغاز کرده ایم. شرکت کشتیرانی دریای خزر در یکی از بنادر روسیه کانتینرهای یخچال دار خود را مستقر کرده است، همزمان سیلوسازی و ایجاد پایگاه مخازن روغن را نیز انجام داده ایم زیرا معتقدیم مهمترین شریک تجاری ما در حوزه دریای خزر روسیه است.منبع:خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .