تبیان، دستیار زندگی
سید مهدی صادقی : امیدوارم افراد معرفی شده با تکیه بر سوابق، توانایی ها و قدرت مدیریتی بتوانند نظر مثبت نمایندگان را جلب کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بررسی سوابق سه وزیر پیشنهادی

سید مهدی صادقی : امیدوارم افراد معرفی شده با تکیه بر سوابق، توانایی ها و قدرت مدیریتی بتوانند نظر مثبت نمایندگان را جلب کنند.

بخش سیاست تبیان

وزیر، وزیر آموزش و پرورش، وزیر ورزش و جوانان، جنتی، دولت، حسن روحانی، مجلس، نمایندگان، رای اعتماد

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری ایرنا، سید مهدی صادقی با اشاره به جلسه روز سه شنبه هفته جاری مجلس شورای اسلامی برای بررسی سوابق سه وزیر پیشنهادی، افزود: مجلس دهم از ابتدای شکل گیری همکاری و تعامل قابل قبولی را با دولت در زمینه های مختلف داشته است.
وی با انتقاد از تلاش عده ای برای ایجاد تفرقه و تقابل بین دولت و مجلس، تقویت وحدت و همدلی بین قوا را نیاز مهم کشور و مطالبه اصلی مردم و مقام معظم رهبری عنوان و تصریح کرد: همراهی و همکاری دولت و مجلس به حل سریعتر مشکلات کشور کمک خواهد کرد.
صادقی با اشاره به سوابق و کارنامه کاری گزینه های معرفی شده به مجلس برای ترمیم کابینه، آقایان صالحی امیری، سلطانی فر و دانش آشتیانی را افرادی متخصص، توانمند و کارآمد در حوزه های کاری خود عنوان و افزود: امیدوارم افراد معرفی شده با تکیه بر سوابق، توانایی ها و قدرت مدیریتی بتوانند نظر مثبت نمایندگان را جلب کنند.
رییس جمهوری یکشنبه هفته گذشته در نامه ای به رییس مجلس شورای اسلامی، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی، سیدرضا صالحی امیری و مسعود سلطانی فر را به ترتیب به عنوان نامزدهای پیشنهادی برای تصدی وزارتخانه های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان معرفی کرد. سه وزیر پیشنهادی روز سه شنبه 11 آبان ماه برای کسب رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی می روند.


منبع : خبرگزاری ایرنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .