وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از عملکرد کارلوس کی روش ابراز رضایت کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 

سلطانی فر: کی روش مربی باهوشی است

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از عملکرد کارلوس کی روش ابراز رضایت کرد.

بخش ورزشی تبیان

سلطانی فر

مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان درباره شرایط فوتبال ایران گفت: یکی مسائل مربوط به مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال است تا تیم ملی صعود مقتدرانه داشته باشد. خوشبختانه تیم ملی در 4 بازی اخیر نتایج خوبی داشته و من امیدوارم این دوره صعود خوبی داشته باشیم و تیمی را درست کنیم تا در جام جهانی 2018 نتایج بهتری داشته باشد. 

 وی درباره کی روش، اظهار داشت: نتایج و عملکرد او موفقیت آمیز بوده و کی روش مربی باهوش و باتجربه ای است. تا الان هم نتایج خوبی داشته و امیدواریم به همین ترتیب ادامه پیدا کند تا هم در مقدماتی دستاورد خوبی داشته باشیم و هم در جام جهانی نتایج خوبی بگیریم. 

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در ادامه صحبت هایش درباره اینکه مهمترین برنامه های شما چیست، خاطرنشان کرد: اینکه در نخستین روز چه کاری می کنیم که ورزش کشور متحول می شود حرف کارشناسی نیست. ما مشکلات مختلفی داریم؛ اصلاح ساختار و همچنین رویکردهایی که باید در بخش جوانان و ورزش داشته باشیم.

امیدوارم امور جاری را دنبال کرده و برنامه های دیگر را برای مسابقات پیش رو فراهم کنیم. هم اینکه فوتبال از مسابقات مقدماتی سربلند بیرون بیاید و به جام جهانی صعود کند. برنامه ریزی جدی خواهیم داشت تا در المپیک حضور خوبی داشته باشیم.


منبع: فارس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین