تبیان، دستیار زندگی
حسین فرکی در نشست خبری این تیم قبل از دیدار برابر بادران تهران از مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال کشور گفت: ما در دور اول جام حذفی برابر تیم بادران نوین قرار گرفتیم و توانستیم این تیم را شکست داده و در دیدار یک شانزدهم مجدداً به بادران الف برخورد کردیم ک
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تعطیلی های لیگ به تیم ها ضربه می زند

حسین فرکی در نشست خبری این تیم قبل از دیدار برابر بادران تهران از مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال کشور گفت: ما در دور اول جام حذفی برابر تیم بادران نوین قرار گرفتیم و توانستیم این تیم را شکست داده و در دیدار یک شانزدهم مجدداً به بادران الف برخورد کردیم که در لیگ دست اول است و باید فردا در مقابل این تیم بازی کنیم که از یک مربی بسیار کارکشته به نام میثاقیان سود می برد و با شناختی که من از این تیم دارم، بادران بسیار هماهنگ ظاهر می شود و با توجه به جوان بودن این تیم می تواند برای هر تیمی دردسرساز شود.

بخش ورزشی تبیان
فرکی

وی تأکید کرد: ما به دنبال این هستیم تا بتوانیم با پیروزی در مقابل بادران به مرحله بعدی جام حذفی صعود کنیم و هدفگذاری ما این است که بتوانیم با توجه به اینکه راه رسیدن به قهرمانی در جام حذفی به مراتب آسانتر از لیگ است، به قهرمانی در جام حذفی رسیده و خود را در لیگ قهرمانان آسیا ببینیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران در پاسخ به این پرسش که آیا هدف شما تنها قهرمانی در جام حذفی است؟ گفت: باید بپذیریم که در جام حذفی با چهار یا پنج بازی هر تیم می تواند قهرمان شود و این به مراتب از قهرمانی در لیگ راحت تر است زیرا در لیگ برتر همه تیم ها راه دشواری در پیش دارند و کار برای همه سخت است و رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر شرایط خاص خود را می طلبد.

فرکی در پاسخ به این پرسش که سایپا بازی های خوبی از خود ارائه می دهد اما آیا موافق هستید که یک تمام کننده ندارد؟ گفت: متاسفانه این معضلی است که گریبان تیم ما را گرفته و ما می توانستیم بازی خوبی را در لیگ با پیروزی به پایان برسانیم که نبود یک تمام کننده برای ما دردسرساز شد و همین مسئله باعث شد تا در حال حاضر در رده چهاردهم جدول باشیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم در نیم فصل و با گرفتن بازیکنان مورد نظرمان، این مشکل را برطرف کرده و خود را به صدر جدول نزدیک کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران در پاسخ به این پرسش که آیا تعطیلی ۲۴ روزه لیگ می تواند کمک مفیدی برای شما باشد یا خیر؟ گفت: این وقفه هم مفید است و هم مضر؛ مفید از آن جهت که می توانیم بر روی معضل گلزمانی مان کار کنیم اما مضر از آن جهت که بازیکنان از کوران مسابقات خارج می شوند و این تعطیلی ها بازیکنان را دچار فرسودگی و حتی آسیب دیدگی می کند و به نظر من در کل تعطیلات به ضرر فوتبال ما تمام شده و تیم ها را از شرایط خوبی که دارند، دور می کند.

فرکی تصریح کرد: البته برای تیم هایی که در جام حذفی حضور دارند، باز هم به مراتب شرایط بهتر است زیرا بار دیگر می توانند در مسابقات رسمی حضور داشته باشند و آمادگی خود را نگه دارند.

وی در پاسخ به این پرسش که صدر مدیران فوتبال ایران کم است و آیا به شما اولتیماتوم داده اند یا خیر؟ گفت: برعکس آن چیزی که فکر می کنیم مدیران باشگاه هیچ اولتیماتومی به من نداده و از من حمایت کردند و این حمایتشان را حتی در رسانه ها نیز اعلام کردند و نمی دانم چرا یک عده فقط به دنبال این هستند که در خصوص اولتیماتوم به حسین فرکی صحبت کنند.

سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران در پایان خاطرنشان کرد: هرگز به من اولتیماتومی داده نشده است و انشاءالله تلاش می کنیم با حمایت مسئولان در نیم فصل بازیکنانی را جذب کنیم که از کیفیت خوبی برخوردارند اما از آنها بازی گرفته نشده است.


منبع : خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .