تبیان، دستیار زندگی
باشگاه العربی قطر روزهای عجیبی را پشت سر می گذارد. این باشگاه که در انتهای فصل گذشته امیدوار بود با کنار گذاشتن «جان فرانکو زولا» سرمربی خود، حذف بازیکنانی مثل جواد نکونام و جذب بازیکنان و سرمربی جدید می تواند مدعی عنوان قهرمانی بشود، پنج هفته بعد از شروع
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مخالف اشکان دژاگه از باشگاه العربی قطر برکنار شد

باشگاه العربی قطر روزهای عجیبی را پشت سر می گذارد. این باشگاه که در انتهای فصل گذشته امیدوار بود با کنار گذاشتن «جان فرانکو زولا» سرمربی خود، حذف بازیکنانی مثل جواد نکونام و جذب بازیکنان و سرمربی جدید می تواند مدعی عنوان قهرمانی بشود، پنج هفته بعد از شروع لیگ ستارگان تغییراتش را آغاز کرد.

بخش ورزشی تبیان
اشکان دژاگه

مسئولان العربی در اولین گام، «بیلوسو» سرمربی اروگوئه ای را که با هزار امید و آرزو به العربی آورده بودند، امروز و به خاطر نتایج ضعیف در لیگ قطر از سمت خود برکنار کردند.

این در حالی است که اشکان دژاگه دیگر بازیکن ایرانی العربی هم چندان مورد توجه مسئولان این باشگاه قرار نداشت. حتی بیلوسو هم پیش از شروع این فصل از مسابقات لیگ ستارگان اعلام کرده بود نیازی به دژاگه ندارد تا این بازیکن ایرانی بعد از چند هفته بلاتکلیفی، سرانجام قرارداد خود را با باشگاه العربی فسخ کند.

با این حال مخالف دژاگه چندان دوامی نیاورد و به خاطر عملکرد ضعیف بازیکنان جایگزین، العربی حالا در غیاب بازیکن ایرانی خود، دوباره فصل جدیدی از تغییرات را رقم می زند.


منبع : خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .