تبیان، دستیار زندگی
جمهوری اسلامی ایران همواره در میان کشورهای منطقه در مبارزه با گروه های تروریستی نقش پیشتاز داشته و در مبارزه با این گروه ها تا کنون هزینه های مادی و معنوی بسیاری پرداخت کرده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ایران ادعاهای طالبان را تکذیب کرد

جمهوری اسلامی ایران همواره در میان کشورهای منطقه در مبارزه با گروه های تروریستی نقش پیشتاز داشته  و در  مبارزه با این گروه ها  تا کنون هزینه های مادی و معنوی بسیاری پرداخت کرده است.

بخش سیاست تبیان

طالبان، گروه تروریستی، جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور خارجه، القاعده، داعش، معنوی، بهرام قاسمی

بهرام قاسمی رئیس مرکز دیپلماسی رسانه ای و عمومی و سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در خصوص اظهارات ملا ذبیح الله سخنگوی طالبان افغانستان در راستای حمایت جمهوری اسلامی ایران از این گروه ضمن تکذیب این موضوع اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران همواره در میان کشورهای منطقه در مبارزه با گروه های تروریستی نقش پیشتاز داشته  و در  مبارزه با این گروه ها  تا کنون هزینه های مادی و معنوی بسیاری پرداخت کرده است.

بهرام قاسمی در ادامه، اظهارات سخنگوی طالبان را یک اقدام از پیش طراحی شده و به دستور حامیان  تروریست پرور این گروه تروریستی و با هدف مشوش کردن  افکار عمومی و ایران هراسی عنوان و تاکید کرد که ادعای حمایت ایران از این گروه یک دروغ آشکار، بی ربط و نادرست می باشد.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان طرح این ادعا توسط طالبان را تلاشی مذبوحانه برای منحرف کردن افکار عمومی جهان از جنایت های آل سعود در کشتار مردم بی گناه یمن عنوان کرد.


منبع : خبرگزاری تسنیم