تبیان، دستیار زندگی
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با تاکید بر مسئولیت فضای رسانه و اطلاع رسانی در مسابقات مذکور خاطرنشان کرد: مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری تحلیلی باید توجه ویژه ای به تولید محتوای خبر داشته باشند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رادیو ویژه مسابقات سراسری قرآن کریم راه اندازی می‌شود

رادیو ویژه مسابقات سراسری قرآن کریم  راه اندازی می‌شود

تبیان به نقل از گزارش خبرگزاری مهر، حسن ظهیری، مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان در نشست هماهنگی کمیته اطلاع رسانی مسابقات کشوری قرآن کریم با اشاره به اینکه میزبانی برگزاری سی و نهمین دوره مسابقات ملی  قرآن کریم برای گیلان افتخاری بزرگ است اظهار داشت : تدارکات و اقدامات گسترده‌ای برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مسابقات در گیلان انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه باید از تمامی ظرفیت‌های موجود در استان برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات کشوری قرآن کریم استفاده کرد افزود : کمیته اطلاع رسانی در دو حوزه تولید محتوا و انعکاس خبر مسئولیت سنگینی دارد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با تاکید بر مسئولیت فضای رسانه و اطلاع رسانی در مسابقات مذکور خاطرنشان کرد: مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تحلیلی باید توجه ویژه‌ای به تولید محتوای خبر داشته باشند.

ظهیری، مستندسازی از فعالیت‌ها را از وظایف کمیته اطلاع رسانی عنوان کرد و با اشاره به اینکه باید از تداخل فعالیت‌ها جلوگیری کرد افزود : صدا وسیمای مرکز استان و شبکه سراسری قرآن کریم به طور همزمان مسابقات را پوشش رسانه‌ای می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری شایسته مسابقات کشوری قرآن کریم نیازمند هماهنگی ویژه است تصریح کرد: افراد توانمندی در حوزه تصمیم گیری و برنامه ریزی مسابقات مذکور انتخاب شده‌اند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به حجم گسترده کار در برگزاری مسابقات خاطرنشان کرد : خدمت به قرآن یک فرصت است و باید از این فرصت موجود در استان به‌خوبی استفاده کرد.

ظهیری با اشاره به اینکه به‌منظور اطلاع رسانی به‌موقع و مطلوب مسابقات کشوری قرآن کریم رادیو محلی در مجموعه مجتمع زیباکنار گیلان راه اندازی می‌شود بیان کرد : برگزاری هر چه باشکوه‌تر مسابقات مذکور در فضای بین المللی آبروی نظام است.


منبع:
خبرگزاری مهر
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .