تبیان، دستیار زندگی
External Keyboard Helper اپلیکیشنی است که به کمک آن می توانید از کیبوردهای فیزیکی کامپیوتر برای تایپ در محیط اندروید استفاده کنید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اپلیکیشن External Keyboard Helper

اتصال کیبوردهای فیزیکی به گوشی

External Keyboard Helper اپلیکیشنی است که به کمک آن می توانید از کیبوردهای فیزیکی کامپیوتر برای تایپ در محیط اندروید استفاده کنید.

بخش دانش و زندگی تبیان
اپلیکیشن external keyboard helper

دنیای بی انتهای اپلیکیشن ها پایان ندارد و هر روز با مواردی جذاب و متفاوت رو به رو می شویم. یکی از ایده های جذاب که توسط توسعه دهندگان به مرحله ی اجرا رسیده است استفاده از کیبوردهای کامپیوتر یا به اصطلاح فیزیکی در گوشی اندروید است. External Keyboard Helper اپلیکیشنی است که به کمک آن می توانید کیبوردهای USB یا بلوتوث خود را به گوشی اندرویدی متصل کنید و توسط آن به تایپ کردن بپردازید. به این ترتیب می توانید با رهایی از کیبورد لمسی و کوچک صفحه نمایش موبایل، با کیبورد کامپیوتری اقدام به تایپ کنید که طبیعتا با ممکن شدن تایپ ۱۰ انگشتی در کیبوردهای فیزیکی می توانید با سرعت بالاتر و با خطای کمتری اقدام به تایپ سریع در محیط اندروید کنید.

جالب است بدانید که محدودیتی در زبان فارسی وجود ندارد و با اتصال هر کیبوردی به این اپلیکیشن، می توانید به زبان شیرین فارسی در محیط اندروید تایپ کنید. لیست زبان های پشتیبانی شده توسط این برنامه به جز زبان فارسی تقریبا تمام زبان های رایج دنیا را شامل می شود اما با این حال می توانید برای آگاهی از لیست کامل به صفحه ی این برنامه در پلی استور مراجعه کنید. آنطور که در توضیحات برنامه درج شده است این برنامه برای اجرا و کارکرد نیازی به دسترسی روت نخواهد داشت و از همین رو می توانید به سادگی از آن استفاده کنید. برای اجرای صحیح و بی نقص برنامه گوشی شما باید از OTG پشتیبانی کند در غیر این صورت ممکن است در اتصال کیبورد به گوشی موفق نباشید. لازم به ذکر است که این برنامه در دو نسخه ی پولی و رایگان منتشر شده است که در نسخه ی رایگان با زدن دکمه Space پیامی مبنی بر دمو بودن ورژن برنامه تایپ خواهد شد که به نوعی کار با نسخه ی رایگان را سخت می کند.منبع:زومیت

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .