تبیان، دستیار زندگی
سازمان سینمایی ایران با صدور اطلاعیه ای از سینماگران خواست، با پخش نکردن تیزرهای فیلم های خود در شبکه جم مصالح عمومی سینمای ایران را رعایت کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هشدار به فیلم‌هایی که در شبکه جم تبلیغ می شوند

سازمان سینمایی ایران با صدور اطلاعیه‌ای از سینماگران خواست، با پخش نکردن تیزرهای فیلم‌های خود در شبکه جم مصالح عمومی سینمای ایران را رعایت کنند.

بخش سینما وتلویزیون تبیان
title

به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، درپی تذکرات مختلف به بعضی از سینماگران که مصالح عمومی سینمای ایران را رعایت نکرده و نسبت به پخش تیزر فیلمهایشان از شبکه جم اقدام کرده اند به اطلاع می رساند: پس از گفت و گو و توافق های انجام شده با قوه محترم قضائیه و با توجه به تذکرات متعدد و اعلام مسئولان عالیرتبه قضایی، همکاری با شبکه های معاند، معاونت در جرم تلقی می شود.

با توجه به همکاری بسیار خوب اکثریت سینماگران محترم، در موارد اندکی تخلف فوق الذکر مشاهده می شود.

بار دیگر تأکید می شود در صورت پخش آگهی تبلیغاتی در شبکه های معاند از جمله جم، سازمان سینمایی با متخلفان به شدت برخورد و ادامه نمایش فیلم در سینماها و شبکه نمایش خانگی در هر مرحله ای که باشد متوقف خواهد شد.

بی‌تردید اهالی سینما در این شرایط رونق و موفقیت‌های بی‌مانند، اجازه نخواهند داد که برخی با رفتارهای سودجویانه منافع کلیت سینما را با ایجاد حاشیه های بی مورد تهدید کنند.

سازمان سینمایی با تأکید بر وظیفه ذاتی خود اعلام می دارد: از طریق مجاری قانونی نسبت به احقاق حقوق سینمای ایران در عرصه تبلیغ و بهره گیری مناسب و مؤثر از امکانات فراگیر ملی، به ویژه صدا و سیما همچنان پیگیر است.


منبع:
جام جم آنلاین

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .