تبیان، دستیار زندگی
در این بازی بسیار جالب و مهیج شما می توانید با استفاده از گرفتن و کشیدن اعداد در مبحث تبدیل اعداد مهارت لازم را به دست آورید
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازی تبدیل واحد ها

بازی تبدیل واحد ها


یکی از مواردی که دانش آموزان در آن نیاز به دقت فراوان دارد  مبحث تبدیل اعداد  است. برای تمرکز و پیدا کردن مهارت در این بخش نیاز به تمرین و تکرار فراوان می باشد.  ما برای شما دانش آموزان در این قسمت یک بازی ساده و د عین حال مهیج قرار داده ایم تا به وسیله این بازی شما بتوانید در این قسمت مهارت لازم را کسب کنید.

قوانین بازی به این صورت است که در ابتدای ورود به این بازی در گوشه سمت چپ بازی یک قسمت وجود دارد که در این قسمت شما می توانید ٣ مدل مختلف از بازی را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب سطح بازی با زدن کلمه start وارد بازی شوید. در این قسمت تعدادی عدد روی صفحه نوشته شده و در کنار آن ها واحد هر کدام نوشته شده شما باید از مستطیل پایین بازی اعدادی را که به تبدل واحد اعداد بالا برابرند را انتخاب کنید و  با گرفتن آن اعداد توسط ماوس و کشیدن آن ها روی ای خالی، بازی را به اتمام برسانید. در گوشه سمت چپ بالای بازی  یک تایمر وجود دارد با تمام شدن مهلت بازی بازی شما به اول بر می گردد.


برای دانلود فایل آموزشی اینجا کلیک کنید.مرکز یادگیری سایت تبیان - علی کلوت