تبیان، دستیار زندگی
داوود موثقی معتقد است که این روزها همه بازیگران یا در سریال «شهرزاد ۲» و یا در «ماه تی تی» مشغول به کار هستند که این موضوع مقداری دست سینماگران را برای انتخاب بازیگر بسته است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«بی تو» ترکیبی از حادثه و ترس است

داوود موثقی معتقد است که این روزها همه بازیگران یا در سریال «شهرزاد ۲» و یا در «ماه تی تی» مشغول به کار هستند که این موضوع مقداری دست سینماگران را برای انتخاب بازیگر بسته است.

بخش سینما و تلویزیون تبیان
title

داوود موثقی کارگردان سینما درباره زمان ساخت فیلم سینمایی «بی تو» گفت: در حال حاضر فیلمنامه این اثر در مرحله بازنویسی قرار دارد و تا ۱۵ روز دیگر بازنویسی آن تمام و سپس پیش تولید یک ماهه «بی تو» آغاز می شود. البته با توجه به اینکه من فیلمنامه آن را کمی با شتاب نوشتم باید روی بازنویسی این فیلم دقت بیشتری داشته باشم و شخصیت ها را به صورت مناسبی در نقش هایشان جا اندازم، اما به طور کلی فیلمبرداری «بی تو» را بعد از ۴۵ روز آغاز می کنیم.

وی افزود: تاکنون با شروین امیرصادقی به عنوان مدیرتولید، بهمن حیدری صدابردار و صداگذار و احمد احمدی به عنوان مدیر فیلمبرداری به توافق رسیده ایم. با این وجود هنوز درباره اینکه چه کسانی به ایفای نقش های این فیلم بپردازند به نتیجه نرسیده ایم زیرا این روزها همه بازیگران یا در سریال «شهرزاد ۲» و یا در «ماه تی تی» مشغول به کار هستند که این موضوع مقداری دست ما را برای کار بسته است. به طور کلی هرکسی که این روزها بخواهد فیلم بسازد با این مشکل مواجه است.

موثقی عنوان کرد: «بی تو» با سایر آثار من متفاوت و داستان زندگی زوجی است که خوشبخت هستند اما به یکباره با ورود یک شخص سوم زندگی آنها دستخوش حوادثی می شود. به عبارتی این فیلم ترکیبی از موضوعات ترس و حادثه است.

این کارگردان ادامه داد: گاهی اوقات موضوعاتی به ذهن یک کارگردان می رسد که او را وادار به سینمایی کردن آن می کند که سوژه «بی تو» درست برگرفته از همین موضوع است.

موثقی در پایان خاطرنشان کرد: فیلمبرداری این اثر به طور کلی در ۶۰ جلسه در تهران انجام می شود و در تلاش هستیم آن را به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برسانیم اما این موضوع سبب نمی شود که برای رفتن به جشنواره هر کاری بکنیم در واقع سعی ما بر این است که به صورت حساب شده، اصولی و با آرامش به ساخت «بی تو» بپردازیم.


منبع:
خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .