تبیان، دستیار زندگی
مجموعه «پر از دانش و سرگرمی»، شش جلد را در قالب کمیک استریپ شامل می شود که کودکان را با موضوعات علمی و تاریخی آشنا می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مجموعه‌ای «پر از دانش و سرگرمی» برای بچه‌ها منتشر شد

مجموعه‌ «پر از دانش و سرگرمی»، شش جلد را در قالب کمیک استریپ شامل می‌شود که کودکان را با موضوعات علمی و تاریخی آشنا می‌کند.

بخش کتاب و کتاب خوانی تبیان
title

فیلیپ آردر  داستان‌های مجموعه‌ «خانه‌هنری» را در قالب کمک استیریپ روایت کرده است. او در این مجموعه سعی دارد، با اتفاقات خیال‌انگیز و عجیب و غریب، فهم موضوعات علمی و تاریخی را همراه با طنری هوشمندانه برای نوجوانان آسان و خنده‌دار کند؛ موضوعاتی همچون تاریخچه‌پیدایش دایناسورها، آناتومی بدن انسان، فضا و یا حتی بندپایان و مصری‌های باستان.

داستان‌های این مجموعه به همراه تصویرهای مایک گوردن بسیار خواندنیشده است. فیلیپ آردر سال‌هاست که برای کودکان می‌نویسد. او تاکنون بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب نوشته است و علاوه بر نویسندگی، در مجله‌ گاردین نیز برای کتاب‌های کودک و نوجوان نقد می نویسد. آردر تاکنون موفق به دریافت جوایز مختلفی از جمله جایزه‌ رولد دال شده است.

مجموعه کتاب‌های کمیک استریپ «خانه‌هنری»، شامل شش جلد با عناوین: «مصری‌های باستان»، «بندپایان چندش‌آور»، «شوالیه‌ها و قلعه‌ها»، «فضا»، «دایناسورها» و «بدن انسان» است. این مجموعه از سوی نشر پیدایش، با ترجمه‌ محمود مزینانی و با قیمت ۱۱۰۰۰تومان برای هر جلد راهی پیشخوان کتاب‌فروشی‌ها شده است.


منبع: خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .