تبیان، دستیار زندگی
سعید آقاخانی با مستندی درباره اعتیاد به تلویزیون بازمی گردد. . . .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سعید آقاخانی از ˝آباجان˝ تا مستندی درباره پیشگیری از اعتیاد

سعید آقاخانی با مستندی درباره اعتیاد به تلویزیون بازمی‌گردد.

بخش سینما و تلویزیون تبیان
title

 سعید آقاخانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون این روزها فیلم" اروند" ساخته پوریا آذربایجانی را بر پرده سینماها دارد.

او درباره فعالیت‌های اخیر خود  گفت: فیلم "آباجان" به کارگردانی هاتف علیمردانی را آماده اکران دارم که قرار است در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید. قرار بود در کار جدید بهروز شعیبی حضور داشته باشم که به دلیل هماهنگ نبودن زمان آن کار را کنسل کردم. یک کار مستند به نام "جهت" هم برای تلویزیون انجام دادم که درباره پیشگیری از اعتیاد است. در این برنامه با مردم، بهبودیافتگان از بیماری اعتیاد، کسانی که درگیر اعتیاد هستند و خانواده‌ها به گفتگو پرداختم.

آقاخانی درباره نقشی که در فیلم سینمایی "آباجان" دارد بیان کرد: قصه آباجان در دهه 60 روایت می‌شود و قصه یک خانواده است که من نقش داماد آن خانواده را بازی می‌کنم.

بازیگر فیلم سینمایی " ضدگلوله" در ادامه در پاسخ به این سؤال که چرا این روزها کمتر آثار تلویزیونی با اقبال مواجه هستند و کارهای با کیفیتی نیستند، به تغییر مدیریت‌ها در صداوسیما اشاره کرد و افزود: یکی از دلایلی که امروز مثل گذشته سریال‌های باکیفیت تولید نمی‌شود، تغییر مدیریت‌هاست، چرا که با هر بار تغییر مدیریت، تلویزیون سیستمش به هم می‌ریزد. تلویزیون روی یک جوان سرمایه‌گذاری می‌کند و او را پرورش می‌دهد تا به یک مدیر پخته و باتجربه تبدیل شود و درست در زمانی که باید پس از کسب تجربه از این مدیر کارساخته، بهره‌برداری کند، با تغییر مدیریت روبه‌رو می‌شویم و همه چیز به هم می‌ریزد. حالا تا دوباره مدیریت جدید بخواهد با مسائل آشنا شود و آزمون‌وخطا کند و تازه به موقعیت قبلی برسد، یک پروسه زمانی طولانی را باید پشت سر گذاشت.

وی ادامه داد: حالا پس از گذشت 7-8 سال بار دیگر مدیران قبلی بازگشته‌اند و این تغییر و تحولات باعث می‌شود شرایط فرق کند، این وسط تنها چند سال هدر رفته است و تلویزیون با افت مخاطب مواجه شده است.

آقاخانی در ادامه با بیان اینکه هرچقدر هم که تغییر و تحولات خوب انجام شود، اما تا زمانی که پولی در مجموعه تزریق نشود کاری انجام نمی‌شود، گفت: در سال‌های گذشته هم کارهای خوب تولید شد، ولی تا وقتی پول نباشد کار خوبی به ثمر نمی‌رسد. از سوی دیگر به اندازه‌ای فشار از سوی تهیه‌کنندگان برای کوتاه‌تر کردن زمان تولید و کم کردن هزینه‌ها وجود دارد که از کیفیت کار کاسته می‌شود. امیدوارم با تغییر و تحولات جدید شرایط فرق کند و شاهد اتفاقات خوبی در حوزه تولید باشیم.


منبع: هنرانلاین

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .