تبیان، دستیار زندگی
کتاب شعر «رفته ام از خویش» به قلم صنم نافع به همت انتشارات شانی وارد بازار کتاب شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«رفته ام از خویش» منتشر شد

کتاب شعر «رفته ام از خویش» به قلم صنم نافع به همت انتشارات شانی وارد بازار کتاب شد.

بخش کتاب و کتابخوانی تبیان
 «رفته ام از خویش» منتشر شد

صنم نافع که پیش از این دو کتاب دیگر با عنوان های «حقوق ماهیانه» و «ما اگر انتخاب می کردیم» را به ترتیب توسط نشرهای شانی و فصل پنجم به دوست داران شعر و ادب فارسی ارایه کرده، درمورد اثر تازه خود گفت: کتاب رفته ام از خویش شامل اشعاری به زبان نو و در قالب غزل و چهار پاره است.
وی با اشاره به اهمیت توجه به حوزه نشر و حمایت از نویسندگان افزود: امروزه علاقه مندان به شعر، بیشتر اشعار را در فضاهای مجازی دنبال می کنند. این در حالی است که حمایت از کتاب، مولف و نشر از وظایف همه به ویژه اهالی فرهنگ، قلم و اندیشه است.
نافع همچنین با تاکید بر لزوم دغدغه مندی و احساس مسوولیت متقابل نویسندگان و شعرا نسبت به چالش های جامعه ادامه داد: این روزها با توجه به افزایش فعالیت هنرمندان در فضاهای مجازی، تاثیری که آنها می توانند روی الگوهای جامعه داشته باشند بسیار عمیق تر شده است و هنرمند باید با توجه به ابزار در اختیار خود، مسایل روز، دغدغه ها، اخلاقیات و احساس را در قالب اثری قابل ارایه به جامعه عرضه کند.
وی اضافه کرد: امیدوارم در اثر اخیر خود روندی صعودی در شعر را طی کرده باشم که در این رابطه مخاطبین و منتقدین بهتر می توانند قضاوت کنند.
به گفته این شاعر، کتاب رفته ام از خویش در 60 صفحه و در شمارگان یکهزار نسخه با قیمت 83 هزار ریال توسط انتشارت شانی وارد بازار کتاب شده است.


منبع: ایرنا