تبیان، دستیار زندگی
بازیگران مجموعه تلویزیونی «لبخند رخساره» برای ادامه تصویربرداری، جمعه 30 مهرماه به مشهد مقدس رفتند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تصویربرداری سریال «لبخند رخساره» در مشهد مقدس آغاز شد

بازیگران مجموعه تلویزیونی «لبخند رخساره» برای ادامه تصویربرداری، جمعه 30 مهرماه به مشهد مقدس رفتند.

بخش سینما وتلویزیون تبیان
title

به نقل از روابط عمومی شبکه یک؛ بازیگران مجموعه تلویزیونی «لبخند رخساره» که برای ادامه تصویربرداری، جمعه 30 مهرماه به مشهد مقدس رفته و دوم آبان مقابل دوربین بهنام کریمی رفتند.

تهیه کننده این سریال با اعلام این خبر افزود: هم اکنون گروه در لوکیشن بیمارستان امام رضا (ع) مشهد هستند و تصویربرداری در این لوکیشن تا پایان امروز دوشنبه سوم آبان ادامه خواهد داشت.

زینب تقوایی ادامه داد: کامبیز دیرباز، بهناز جعفری، علیرضا آرا، مجید نوروزی و مجید واشقانی در مشهد مقابل دوربین می‌روند و بزودی آتیلا پسیانی و پریوش نظریه هم به گروه اضافه خواهند شد.

تهیه کننده سریال «مدینه» با بیان اینکه بیش از نیمی از اتفاقات و داستان سریال در مشهد مقدس رخ می‌دهد، پیش بینی کرد: تا حدود یک ماه آینده فیلمبرداری در مشهد مقدس ادامه خواهد یافت.

تقوایی اظهار داشت: براساس داستان، کامبیز دیرباز (خلیل) در مشهد زندگی می کند و صاحب یک مغازه کبابی نزدیک حرم امام رضا(ع) است. به همین خاطر غالب سریال در این شهر اتفاق می‌افتد.

تهیه‌کننده سریال «دودکش» با اشاره به این که تاکنون بیش از نیمی از سریال «لبخند رخساره» تصویربرداری شده است، تصریح کرد: تا الان به تعداد 12 قسمت تصاویر، فیلمبرداری شده و با ضبط تصاویر میانی در مشهد، تعداد قسمت های این سریال به 18 قسمت خواهد رسید.

زینب تقوایی کلانتری، فرودگاه، ایستگاه قطار،کبابی، حرم، بازارچه پشت حرم و تصاویر خیابانی را از لوکیشن های بعدی دانست و افزود: سریال «لبخند رخساره» به نوبه خود یکی از پر بازیگرترین و پرلوکیشن ترین سریال های اخیر رسانه ملی خواهد شد.

وی از قدمگاه نیشابور بعنوان لوکیشن بعدی سریال «لبخند رخساره» نام برد و یادآور شد: بعد از پایان فیلمبرداری در قدمگاه، برای ضبط سایر قسمت ها، به لوکیشن جدیدی که یک شهر بندری مرزی خواهد بود، می رویم.

کامبیز دیرباز، پریوش نظریه، بهناز جعفری، مهدی سلطانی، مجید واشقانی، آتیلا پسیانی، بهزاد فراهانی، حمیدرضا هدایتی، درسا بختیاری و علیرضا آرا از بازیگران اصلی مجموعه تلویزیونی لبخند رخساره هستند.

«لبخند رخساره» به تهیه کنندگی زینب تقوایی و کارگردانی بهرنگ توفیقی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 30 قسمت 40 دقیقه ای در حال تولید است.
منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاراناین مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .