تبیان، دستیار زندگی
با توجه به استقبال گسترده عموم مردم از برنامه های تلاوت قرآن و اذان در ایستگاه های مترو بار دیگر تلاوت قرآن و اذان با عنوان دوشنبه های قرآنی و با همکاری فرهنگسرای مترو ، هفته اول آن درایستگاه تئاتر شهر برگزار شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اجرای طرح گسترده دوشنبه های قرآنی در ایستگاههای مترو تهران

دوشنبه های قرآنی

تبیان به نقل از گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه؛ محمد بنی حسن افزود: با توجه به استقبال گسترده عموم مردم از برنامه های تلاوت قرآن و اذان در ایستگاه های مترو بار دیگر تلاوت قرآن و اذان با عنوان دوشنبه های قرآنی و با همکاری فرهنگسرای مترو ، هفته اول آن درایستگاه تئاتر شهر برگزار شد.
وی با بیان اینکه آموزش و گسترش قرآن از برنامه های معاونت فرهنگی و اجتماعی این شرکت است گفت: هدف از این کار گسترش جلسات قرآنی در شهر زیر زمینی است تا از این طریق این کتاب الهی بیش از گذشته سر لوحه زندگی مردم قرار گیرد.
وی تصریح کرد: با توجه به تجربه قبلی و استقبال خوب شهروندان، کرسی های تلاوت قرآن را در کنار نمازخانه های ایستگاه های منتخب مستقر کردیم.
سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران افزود: دوشنبه های هر هفته تا پایان ماه صفر این طرح در ایستگاه های مترو اجرا می شود که از قاریان ممتاز و بین المللی کشور دعوت می کنیم تا در این امر معنوی شریک شوند.
محمد بنی حسن خاطرنشان کرد: اولین کرسی تلاوت قرآن در ایستگاه مترو تئاتر شهر توسط قاری نوجوان امیر حسین پرنیان دارنده رتبه اول کشوری در رشته اذان 26 مهرماه پیش از اذان ظهر برپا و با استقبال خوب مردم مواجه شد.
* برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سید محمد جواد آل داود انتشاردهنده: موسی فعالیان


منبع:
www.irna.ir
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .