تبیان، دستیار زندگی
به منظور تسهیل در اعزام دانشجویان به عتبات عالیات جهت شرکت در پیاده روی اربعین حسینی، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با همکاری سازمان وظیفه عمومی ناجا اقدام به درخواست صدور مجوز خروج از کشور دانشگاهیان می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اطلاعیه ویژه دانشجویان متقاضی سفر اربعین

به منظور تسهیل در اعزام دانشجویان به عتبات عالیات جهت شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با همکاری سازمان وظیفه عمومی ناجا اقدام به درخواست صدور مجوز خروج از کشور دانشگاهیان می‌کند.

بخش گردشگری تبیان
زائرین اربعین

به گزارش تبیان از توریسم آنلاین  ، این ستاد فقط برای دانشجویانی که توسط کاروان‌ها و یا تشکل‌های مجاز در دانشگاه‌ها اعزام می‌شوند، پس از دریافت تعهدنامه‌های محضری لازم و در صورت مجاز بودن به خروج توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا اقدام به دریافت مجوز می‌کنند. بنابراین دانشجویانی که به صورت انفرادی اعزام می‌شوند، مشمول این طرح نبوده و می‌بایست با سپردن وثیقه نزد سازمان وظیفه عمومی ناجا نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند.
بدیهی است گرفتن مجوز خروج از کشور برای دانشجویان مشمول بر اساس قوانین سازمان نظام وظیفه بوده و هر متقاضی می‌بایست بر اساس شرایط ذکر شده در سایت سازمان نظام وظیفه اقدام به ثبت معافیت تحصیلی کرده و مهلت سنوات تحصیلی داشته باشد که شرایط آن در لینک زیر آورده شده است.
کلیه اطلاعیه‌ها و اخبار مبتنی بر صدور مجوز خروج از کشور بدون طی مراحل و سپردن وثیقه غیر معتبر و کذب بوده و از دانشجویان مشمول تقاضا می‌شود از مراجعه بدون رعایت شرایط و قوانین به سازمان نظام وظیفه و دفاتر دانشگاه‌ها خودداری کنند.
پانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان تا ۲۰ آبان ماه ادامه دارد و ثبت نام شانزدهمین دوره عتبات عالیات از اواخر آذر ماه در سایت لبیک آغاز خواهد شد که زمان دقیق آن متعاقبا از سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir اطلاع رسانی خواهد شد.منبع: توریسم آنلاین