تبیان، دستیار زندگی
و رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز در دیدار نمایندگان ولی فقیه و ائمه جمعه مراكز استانها , آینده نظام را روشن خواندند و افزودند : در كنار برخی ریزش ها , رویش های پرطراوت و پرنشاطی كه در نسل مومن جوان صورت می گیرد , حركت رو ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رهبر معظم انقلاب اسلامی (دام ظله العالی): آینده نظام رو

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز در دیدار نمایندگان ولی فقیه و ائمه جمعه مراكز استانها , آینده نظام را روشن خواندند و افزودند : در كنار برخی ریزش ها , رویش های پرطراوت و پرنشاطی كه در نسل مومن جوان صورت می گیرد , حركت رو به رشد نظام را كاملا نوید بخش ساخته است .
ایشان با اشاره به تلاشهای فراوانی كه در عرصه های مختلف صورت می گیرد , افزودند : نقائص و كاستی های اقتصادی , اجتماعی , فرهنگی و سیاسی را باید با برنامه ریزی صحیح و تلاش بیشتر برای اجرای كامل و صحیح برنامه ها برطرف كرد.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به پیچیدگی مسائل فرهنگی ـ اجتماعی خاطرنشان كردند : دشمنان انقلاب اسلامی در مقابل نظام اسلامی جبهه های مختلفی گشوده اند كه ملت و مسئولان با حفظ نشاط پایداری در راه حق , به تدبیر امور و پیشبرد اهداف خود می پردازند.
در این دیدار چند از تن نمایندگان ولی فقیه و ائمه جمعه مراكز استان دیدگاههای خود را درباره مسائل استانی و كشوری بیان كردند.