تبیان، دستیار زندگی
آیا ترفند های نشان دادن اعتماد به نفس رو میشناسید ؟چرا اعتمادچیزی است که این روزها گم شده؟ کودکی که ماد از دست داده،را چطور آرام کنیم؟ به نظر شما خانه تکانی ذهن از کجا شروع میشود ؟ چگونه میان خواهر و برادرها مصالحه کنیم؟با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

میخواهم دوباره به زندگی اعتماد کنم

آیا ترفند های نشان دادن اعتماد به نفس رو میشناسید ؟چرا اعتمادچیزی است که این روزها گم شده؟
کودکی که ماد از دست داده،را چطور آرام کنیم؟  به نظر شما خانه تکانی ذهن از کجا شروع میشود ؟ چگونه میان خواهر و برادرها مصالحه کنیم؟با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را بیابید.

گروه زندگی تبیان
هفته 7 ابان ، زندگی

نشان دادن اعتماد به نفس با این ترفند ها
اعتماد به نفس در زندگی هر یک از ما نقشی ضروری دارد و بدون آن نمی توانیم حتی نخستین گام را برای تلاش در جهت دستیابی به اهدافمان برداریم. اگر خودمان را باور داشته باشیم، به رغم عوامل دلسرد کننده و موانع موقتی که با آنها مواجه می شویم، همواره با شهامت و انرژی به پیش می رویم.

اعتمادچیزی که این روزها گم شده
خیلی از واژه های زیبا و پر ارزش جایش در زندگی ما خالیست، شاید در روزگاران گذشته که مردم آرامش بیشتری در زندگیشان داشتند، واژگان زیبا، حرمت بیشتری داشت، یکی از این زیباییهای زندگی، اعتماد است.

کودکی که مادر از دست داده،را چطور آرام کنیم؟
نیایش چند بار دیگر به مادرش نزدیک شد گویی می خواست مثل قبل با او بازی کند و حرف بزند اما نهایتا آقای مشفق به او فهماند که باید از مادرش خداحافظی کند. نیایش هم با مادرش خداحافظی کرد. آقای مشفق با این که یک سره اشک می ریخت اما معتقد بود که این خداحافظی کمک زیادی به نیایش خواهد کرد....

خانه تکانی ذهن
درست همون لحظه که فکر میکنی به بن بست رسیدی و حال ادامه دادن نداری ،درست همون لحظه ی قلم و کاغذ بردار ،همه ی اولویت های زندگی تو بنویس . همه ی خواسته هاتو بریز رو کاغذ . حالا پاشو بزن تو خیابون ،راه برو ،حتی بدو ،خوب به صدای قدم هات گوش کن و به صدای قلبت . این یعنی تو زنده ای و داری نفس میکشی .حالا به هدف هات که روی کاغذ نوشته بودی فکر کن. برای رسیدن بهشون باید حرکت کنی ،رو به جلو .همه میدونن که تنها راه پیروزی جنگیدنه ،اما همه نمیجنگن . جنگیدن هدف میخواد .خیلی از آدم های اطراف ما فقط زنده اند اما زندگی نمیکنند .پس قوی باش رفیق و زندگی کن..

چگونه میان خواهر و برادرها مصالحه کنیم؟
روابط خواهر و برادرها نقش مهمی در رفتارهای ضد اجتماعی و اجتماع پسند کودکان و برخی ابعاد شخصیت، هوش و پیشرفت آنان دارد. سازگاری خواهر و برادرها و کنار آمدن آنها با یکدیگر، متداولترین نگرانی های والدین است.

و خدایی که مرا می بیند
شش ماهی بود دنبال کار بودم.کارم شده بود این، که صبح خیلی زود برم یه روزنامه بگیرم و جاهای مختلف سر بزنم. برای یه دانشجوی ارشد مثل من و سابقه کاری که داشتم پشتمو قرص می کرد
که حتما می تونم یه کار خیلی خوب با یه حقوق درست وحسابی گیر بیارم.مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.