تبیان، دستیار زندگی
معاون سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه برای اربعین حسینی ۷۵۰پرواز رفت و برگشت پیش بینی شده،گفت: زائران اربعین حسینی از خرید اینترنتی بلیت هواپیما خودداری کرده و فقط حضوری اقدام کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زائران اربعین بلیت هواپیما را اینترنتی نخرند

معاون سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه برای اربعین حسینی 750پرواز رفت و برگشت پیش بینی شده،گفت: زائران اربعین حسینی از خرید اینترنتی بلیت هواپیما خودداری کرده و فقط حضوری اقدام کنند.

بخش گردشگری تبیان
مرتضی دهقان

به گزارش تبیان از« توریسم آنلاین » ؛ مرتضی دهقان افزود: این میزان پرواز حدود 220 هزار صندلی است و از زائران اربعین حسینی می خواهیم از خرید اینترنتی بلیت هواپیما خودداری و فقط حضوری اقدام کنند.
وی گفت: قیمت بلیت های سفرهای اربعین با توجه به اینکه پرواز خارجی و تابع عرضه و تقاضاست، آزاد تعیین می شود اما با هماهنگی با شرکت های هواپیمایی برای سقف قیمت بلیت نرخ تعیین شد. قیمت بلیت تهران- نجف و بغداد یک میلیون و 50 هزار تومان و قیمت بلیت مشهد به نجف یک میلیون و 350 هزار تومان تعیین شده است. تمام بلیت ها به صورت حضوری فروخته می شود و هیچ بلیت اینترنتی نخواهد بود. بر این اساس، فروش هرگونه بلیت به صورت اینترنتی تخلف محسوب می شود.
وی گفت: در نشست با شرکت های هواپیمایی و نمایندگی آنها قیمت بلیت ها تعیین شده است. متقاضیان بلیت های خود را از شرکت های هواپیمایی، دفاتر مرکزی و نمایندگی های آنها که روی سایت شرکت ها و سازمان هواپیمایی کشوری مشخص شده است خریداری کنند و از هیچ سایت اینترنتی بلیت خریداری نکنند. عده ای با تبلیغات تلاش می کنند از طریق اینترنتی بلیت بفروشند که خلاف است و تمام بلیت ها به صورت حضوری فروخته می شود.
دهقان با اشاره به اینکه سفرهای زیارتی اربعین 23 آبان آغاز می شود و تا 5 آذر برای برگشت ادامه دارد، گفت: با سازمان تعزیرات پلیس و با حضور نماینده نمایندگان شرکت های هواپیمایی فروش بلیت رصد می شود و تلاش می کنیم جلوی تخلفات را بگیریم.
دهقان افزود: مردم می توانند آدرس مراکز معتبر فروش بلیت را در وبسایت سازمان هواپیمایی به آدرس www.cao.ir مشاهده کنند.


منبع : توریسم آنلاین