تبیان، دستیار زندگی
کمپین پاییز هم بهاری دگر است در قالب کاروان مهربانی از سوی بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان با هدف حمایت از دانش آموزان و خانواده های بی بضاعت مناطق محروم سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کمپین "پاییز هم بهاری دگر است"

کمپین "پاییز هم بهاری دگر است" در قالب کاروان مهربانی از سوی بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان با هدف حمایت از دانش آموزان و خانواده های بی بضاعت مناطق محروم سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

بخش اجتماعی تبیان

پاییز هم بهاری دگر است

این بنیاد در راستای رسالت سازمانی خود مبنی بر حمایت و توانمندسازی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست و ایتام اقدام به برگزاری این کمپین حمایتی کرده که به منظور تامین مایحتاج خانواده های بی بضاعت بیش از ۱۵۰ تن کالای مورد نیاز اعم از پوشاک، خوراک، لوازم التحریر در قالب کاروان مهربانی به این استان اعزام می شود.

لازم به ذکر است آنا نعمتی بازیگر سینمای کشورمان به عنوان سفیر نیکوکاری بنیاد این کاروان را همراهی می کند.

بنیاد نیکوکاری دست های مهربان سال ۱۳۸۶ تاسیس شده و تاکنون سرپرستی بیش از ۱۳۰۰۰ نفر از زنان و کودکان بی سرپرست را برعهده داشته است.

از دیگر فعالیتهای بنیاد نیکوکاری دست های مهربان می توان به اعطای جهیزیه و تسهیلات ازدواج، اعطای کمک هزینه های تحصیلی و آموزشی، فراهم سازی زمینه های اشتغال مددجویان، تاسیس کلینیک درمانی سبحان و ارائه خدمات درمانی رایگان برای خانواده های تحت پوشش، حمایت از بیماران خاص و دارای معلولیت و فعال در زمینه مدرسه سازی اشاره نمود.

کمپین "پاییز هم بهاری دگر است"  از امروز در وب سایت بنیاد رونمایی شده و تا ۱۶ روز آینده برپا می باشد که در آن کمک ها ی مردمی اعم از نقدی و غیرنقدی جمع آوری می شود.

گفتنی است علاقه مندان به مشارکت در این پروژه انسان دوستانه می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی http://dmngo.ir این کمپین را همراهی و حمایت کنند.

همچنین به منظور دسترسی آسان تر نیز از طریق درگاه USSD با شماره # ۵۵۵۶ *۷۸۰ * امکان پرداخت وجود دارد.منبع:خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .