تبیان، دستیار زندگی
محمد مایلی کهن عصر یکشنبه پس از پیروزی تیمش مقابل بادران تهران در کنفرانس خبری پس از بازی بیان کرد: با توجه به شایستگی های فغانی ، امیدوارم فینال جام جهانی 2018 را سوت بزند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مایلی کهن: ملوان شایستگی کسب سه امتیاز را داشت

محمد مایلی کهن عصر یکشنبه پس از پیروزی تیمش مقابل بادران تهران در کنفرانس خبری پس از بازی بیان کرد: با توجه به شایستگی های فغانی ، امیدوارم فینال جام جهانی 2018 را سوت بزند.

بخش ورزشی تبیان
مایلی کهن

وی با اشاره به وضعیت نامطلوب زمین ورزشگاه تختی به دلیل بارندگی های اخیر افزود: بازی کاملا جوانمردانه و محکم بود و تیم ما با شایستگی به عنوان پیروز میدان از زمین مسابقه خارج شد.
مایلی کهن با تشکر از همکاری مجموعه ملوان برای دستیابی به نتایج مطلوب و موفقیت های این تیم مردمی و محبوب یادآور شد: تیم ملوان مجموعه ای از افراد یکدل و همزبان است تا جاییکه بازیکنی مثل عزیز معبودی مانند یک مربی در حال کمک کردن به تیم بوده و این امر بسیار ارزشمند است.
وی خاطرنشان کرد: با وجود تمرین زیاد و استراحت کم، بازیکنان ملوان با بهترین شرایط در زمین حضور پیدا کرده و باتوجه به امکاناتی که در اختیار داریم، در تلاش برای آرایش و ترمیم تیم هستیم.
سرمربی تیم ملوان درخصوص بازی هفته آینده تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در جام حذفی گفت: براساس سیاست پیش رو ، هدف ما در درجه اول رسیدن به جایگاه گذشته ملوان و حضور در لیگ برتر است و در بازی با تراکتور، باید به گونه ای بازی کنیم که به لیگ خودمان آسیبی وارد نشود.
به گزارش خبرنگار ایرنا تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های لیگ دسته یک کشور جام آزادگان عصر امروز (یکشنبه) در ورزشگاه تختی بندرانزلی میزبان بادران تهران بود که توانست با گل دقیقه 86 پوریا غلامی، نتیجه مسابقه را یک بر صفر به نفع خود به پایان برده و سه امتیاز شیرین خانگی را از آن خود کند.
ملوانان در ادامه رقابت های لیگ دسته یک کشور و در هفته دوازدهم، میهمان استقلال اهواز هستند و دوشنبه هفته آینده نیز از مسابقات جام حذفی کشور، در ورزشگاه تختی انزلی میزبان تراکتورسازی تبریز خواهند بود.
اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال بادران تهران پس از شکست تیمش مقابل ملوان بندرانزلی، از حضور در کنفرانس خبری خودداری کرد.


منبع : ایرنا
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .