تبیان، دستیار زندگی
اپل ۶ آبان مک بوک ۱۳ اینچی و مک بوک های پرو مجهز به نوار OLED را معرفی می کند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اپل مک بوک ۱۳ اینچی و مک بوک های پرو معرفی می کند

مینگ چی کو در گزارش جدیدی به بررسی محصولاتی پرداخته که انتظار می رود در جریان مراسم hello again اپل، ۶ آبان ماه رونمایی شوند.

بخش دانش و زندگی تبیان
اپل

مینگ چی کو در گزارش جدیدی به بررسی محصولاتی پرداخته که انتظار می رود در جریان مراسم hello again اپل، ۶ آبان ماه رونمایی شوند.

پس از انتشار دعوتنامه ی مربوط به مراسم پنجشنبه، ۶ آبان اپل با نام hello again، مینگ چی کو، تحلیل گر شناخته شده ی موسسه ی KGI گزارشی را در خصوص محصولاتی که اپل در این کنفرانس رونمایی می کند، منتشر کرده است.

گزارش KGI نشان از این دارد که این مراسم مربوط به محصولات مک اپل بوده و نسل جدید کامپیوترهای اپل طی این مراسم رونمایی می شوند. همانطور که پیش از این نیز در شایعات شاهد بودیم، مینگ چی کو، از رونمایی مک بوک پرو های جدید اپل خبر می دهد. براساس گزارش KGI مک بوک پرو های جدید در دو نسخه ی ۱۳ و ۱۵ اینچی رونمایی می شوند که در کنار بهبودهای ظاهری از وجود نوار لمسی OLED و همچنین سنسور اثر انگشت و درگاه USB نوع C و تاندربولت ۳ بهره خواهند بود. همچنین بنابر پیش بینی مینگ چی کو، اپل طراحی کیبورد مک بوک پرو های خود را نیز همچون مک بوک ۱۲ اینچی که سال ۲۰۱۵ رونمایی کرد، تغییر خواهد داد. مینگ چی کو به موارد دیگری نیز اشاره کرده که شامل بهره گیری از تراشه ی اسکای لیک اینتل، پنل نمایشی مشابه نسل پیش با مصرف انرژی کمتر و کیفیت نمایش بالاتر، اضافه شدن نسخه ی مجهز به حافظه ی SSD دو ترابایتی، بهره گیری از تراشه ای مشابه آنچه که در اپل واچ استفاده می شود برای کنترل هر چه بهینه تر نوار لمسی OLED و آداپتور از نوع درگاه USB تایپ C شبیه به MagSafe است.

مینگ چی کو همچنین پیش بینی کرده که اپل نسخه ی ۱۳ اینچی مک بوک را معرفی می کند. این نسخه را باید جایگزینی برای مک بوک ایر خواند که در سیاست جدید مایکروسافت تحت نسخه ی ۱۳ اینچی راهی بازار خواهد شد. در مورد کامپیوترهای دسکتاپ باید به احتمال رونمایی از آی مک های مجهز به پردازنده ی گرافیکی ساخت AMD اشاره کرد. همچنین باید به یک نمایشگر 5K مستقل اشاره کرد. البته کو اعلام کرده که رایانه های دسکتاپ اپل تا بهار سال آینده آماده نمی شوند، حال آنکه احتمال رونمایی از این محصولات در مراسم روز پنجشنبه وجود دارد. آی مک های مورد نظر شامل نسخه ی ۲۱.۵ و ۲۷ اینچی است. همچنین نمایشگر 5K مورد انتظار ۲۷ اینچ خواهد بود.


منبع:زومیت
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .