تبیان، دستیار زندگی
مدیر کمیته کارگاه ها و نشست های تخصصی دانش دیجیتال از برگزاری کرسی های آزاداندیشی، کارگاه های آموزشی و نشست های سخنرانی و تعاملی در دهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری  کرسی های آزاداندیشی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

مدیر کمیته کارگاه ها و نشست های تخصصی دانش دیجیتال از برگزاری کرسی های آزاداندیشی، کارگاه های آموزشی و نشست های سخنرانی و تعاملی در دهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال خبر داد.

هومن بهلولی- روابط عمومی

کرسی‌های آزاداندیشی

به گزارش روابط عمومی، سیدتقی کمالی در این باره گفت: دهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال با برنامه های ویژه و برجسته ای همراه است تا بازدیدکنندگان با آخرین تحولات، دستاوردها و محصولات دیجیتال آشنا شوند. از جمله این برنامه ها برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و تریبون های آزاد با موضوعات رسانه های دیجیتال و برگزاری نشست های سخنرانی و پرسش و پاسخ با حضور استادان، صاحب نظران و عموم فعالان و علاقه مندان در مدت برگزاری این رویداد مهم فرهنگی و فناوری در کشور است.

وی افزود: کارگاه های آموزشی به منظور ارتقای دانش تخصصی و سواد رسانه ای در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و بر اساس سیاستگذاری علمی و محتوایی مورد نظر در دهمین دوره نمایشگاه رسانه دیجیتال در قالب عناوین تخصصی و با همکاری استادان و صاحب نظران اجرا می شود.

کمالی ادامه داد: نشست های تخصصی نیز به منظور بررسی وضعیت موجود رسانه های دیجیتال در کشور و ترسیم چشم انداز پیش رو در این عرصه برگزار می شود تا با شناسایی موضوعات کلان و راهبردی با حضور صاحب نظران، فعالان و مدیران مرتبء فضای هم اندیشی و تبادل نظر پیرامون موضوعات و مباحث فراهم شود.

مدیر کمیته کارگاه ها و نشست های تخصصی دانش دیجیتال خاطرنشان کرد: ایجاد ارتباط میان بخش علمی و دانشگاهی با ارکان سیاستگذاری و اجرایی و مجموعه طراحان و تولید کنندگان و نیز عموم کاربران و شهروندان دیجیتال چهار نقطه عطف برای طراحی و اجرای برنامه های علمی و تخصصی دانش دیجیتال است.

به گفته وی، متخصصان و فعالان در زمینه ارتباطات، فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برای برگزاری کارگاه، گردهمایی و نشست تخصصی می توانند به نشانی اینترنتی www.saramad.ir بخش ثبت نام کارگاه و نشست مراجعه کنند. دهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال از سوم تا هفتم آبان ماه در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) از ساعت 10 صبح تا 9 شب برگزار می شود و پذیرای عموم علاقه مندان به دنیای رسانه ها و فناوری های دیجیتال است.