تبیان، دستیار زندگی
کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات شهرستان ملایر گفت: مسابقه بزرگ ختم نهج البلاغه از دوم آبان ماه آغاز و طی 313 روز در عید غدیر خم سال 96 به پایان خواهد رسید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسابقه ختم نهج البلاغه در ملایر برگزار می شود

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات شهرستان ملایر گفت: مسابقه بزرگ ختم نهج البلاغه از دوم آبان ماه آغاز و طی 313 روز در عید غدیر خم سال 96 به پایان خواهد رسید.

هومن بهلولی- روابط عمومی

نهج البلاغه

ایرج یار محمدی، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر اظهار کرد: نهج البلاغه کتاب و گنجینه  ارزشمندی است که در اختیار مسلمانان و به ویژه شیعیان قرار دارد.
وی افزود: این کتاب، سرشار از نکات و آموزه های ارزشمند و والایی است که می تواند زندگی دنیا و آخرت انسان را تحت تأثیر قرار دهد، «جرج جنداق نویسنده مشهور مسیحی می گوید: من نهج البلاغه حضرت علی(ع) را 200 بار خوانده ام» حال ما انسان ها و شیعیان علی(ع) تا چه اندازه با این کتاب آشنا هستیم؟
یار محمدی بیان کرد: مسابقه بزرگ ختم نهج البلاغه از دوم آبان ماه آغاز و طی مدت 313 روز به پایان خواهد رسید، بر اساس این طرح، شرکت کنندگان از دوم آبان ماه سال جاری می توانند ختم نهج البلاغه و به طور ویژه ترجمه آغاز کنند و همه روزه قسمتی از این کتاب را که در قالب یک صفحه است قرائت  نمایند تا در مدت 313 روز در روز عید غدیر خم 96 موفق به ختم کامل نهج البلاغه شوند.
وی اضافه کرد: همچنین سوالات مسابقه به تعداد 313 سوال تستی از کتاب «نهج البلاغه با ترجمه محمد دشتی» طراحی شده است که علاقمندان می توانند همه روزه از دوم آبان ماه به سوالات پاسخ دهند، قابل ذکر است مهلت ثبت نام تا دوم آبان ماه ادامه دارد و علاقمندان جهت ثبت نام و دریافت قطعات و سوالات مربوطه می توانند به سایت تبیان همدان به آدرس www.tebyan-hamedan.ir  و یا کانون قرآن اداره تبالیغات اسلامی ملایر واقع در میدان قائم(عج)- ابتدای بلوار فاطمیه مراجعه و یا باشماره 33350001-3 تماس حاصل نمایند.
این کارشناس قرآن تبلیغات اسلامی ملایر ادامه داد: سوالات مسابقه برای شرکت کنندگانی که به اینترنت دسترسی ندارند در قالب یک دفترچه تنظیم و تهیه خواهد شد و در اختیار آنها قرار خواهد گرفت تا پایان 313 روز به سوالات پاسخ داده و به ما تحویل دهند همجنین در جشن عید غدیر 96، جوایز ارزنده  ای به 110 نفر از شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.