تبیان، دستیار زندگی
یم ملی از همه می خواهم آرامش را حفظ كنند عصر دیروز محسن مهرعلیزاده رییس سازمان تربیت بدنی از تمرینات تیم ملی بزرگسالان ایران بازدید به عمل آورد و برای دقایقی با ملی پوشان گفت و گو كرد. مهرعلیزاده راس ساعت شش و پنج دقیقه وارد ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازدید مهرعلیزاده از اردوی تیم ملی

از همه می خواهم آرامش را حفظ كنند

عصر دیروز محسن مهرعلیزاده رییس سازمان تربیت بدنی از تمرینات تیم ملی بزرگسالان ایران بازدید به عمل آورد و برای دقایقی با ملی پوشان گفت و گو كرد. مهرعلیزاده راس ساعت شش و پنج دقیقه وارد كمپ شد و پنج دقیقه بعد در گوشه یی از كمپ برای ملی پوشان صحبت كرد . محمد دادكان رییس فدراسیون فوتبال قبل از شروع صحبت های مهرعلیزاده با اصرار فراوان از حضور خبرنگاران ممانعت به عمل آورد.

این در حالی بود كه خود مهرعلیزاده مشكلی را از بابت حضور نماینده های مطبوعات و رسانه های گروهی احساس نمی كرد. حتی اسحاقی مدیر روابط عمومی سازمان هم از این حركت دادكان اظهار گله مندی كرد. رییس وقت سازمان تربیت بدنی پس ازخداحافظی از ملی پوشان در قسمت دیگری از كمپ تیم ملی به سؤالات خبرنگاران پاسخ گفت.

وی در خصوص حركت دادكان تصریح كرد: حرف به خصوصی نبود فقط درد دل كردیم. من به آنها گفتم شما همان تیمی هستید كه در بوسان قهرمان شدید و قبل از آن هم كلی انتقاد به آن تیم وارد بود . خبرنگاران از دادكان دلگیر نباشند چون حرف خاصی نبود. البته این را هم تاكید كردم كه شكست مقابل عراق قابل قبول نیست چه در بازی رسمی و چه دوستانه . ما حتی با مدیر مسؤولان روزنامه ها جلسه داشتیم تا آرامش را به طور كامل حفظ كنند.

مهرعلیزاده در بخش دیگری از صحبت هایش در خصوص مربی خارجی افزود:" اصل ، تقویت تیم ملی است و این باید همه جانبه باشد . ما در جلسه هیأت رییسه فدراسیون فوتبال نیز خواستار برنامه های بلند مدت برای پیشرفت فوتبال ایران شدیم . ضمن اینكه فدراسیون هیچ محدودیتی برای آوردن مربی خارجی یا داخلی ندارد. درهمین رابطه چون برانكو آمادگی حضور درایران را نداشت از فدراسیون خواستم منتظر شخص خاصی نباشد. "

مهرعلیزاده همچنین عدم دعوت از بازیكنی مثل وحید هاشمیان را كار تخصصی مربی دانست و از مطبوعات خواست به خاطر تیم ملی از انعكاس برخی مسائل پرهیز كنند.

وی تاكید كرد كه روز جمعه برای دیدن بازی تیم ایران مقابل اردن در استادیوم آزادی حضور پیدا می كند.