تبیان، دستیار زندگی
Incoming Call Auto Answer اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید تماس های ورودی را به طور خودکار پاسخ دهید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اپلیکیشن Incoming Call Auto Answer

پاسخ دهی تماس های ورودی

 incoming call auto answe

Incoming Call Auto Answer اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید تماس‌های ورودی را به طور خودکار پاسخ دهید.

احتمالا برای شما هم بارها پیش آمده است که هنگام رانندگی، یا مواقع دیگری که امکان تماس مستقیم دست با گوشی وجود ندارد تماسی را دریافت کرده باشید. Incoming Call Auto Answer اپلیکیشنی جالب برای پاسخ‌دهی خودکار به تماس‌های دریافتی است که برخلاف آنچه به نظر می‌رسد، می‌تواند بسیار مفید واقع شود و در حالت‌های بسیاری به شما خدمت کند. این اپلیکیشن در حالت کلی وظیفه دارد تا وقتی تماسی با گوشی شما گرفته می‌شود آن را Accept کند تا ارتباط تلفنی برقرار شود اما همه چیز به همین جا ختم نخواهد شد و با تنظیماتی که این برنامه آن‌ها را پشتیبانی می‌کند می‌توانید کاربرد این اپلیکیشن را چند برابر کنید. البته در همین ابتدا باید تاکید کنیم که این اپلیکیشن تنها روی اندروید کیت‌کت یا بالاتر قابل اجرا خواهد بود و در صورتی که نسخه‌ی اندروید شما پایین‌تر از کیت‌کت است متاسفانه این اپلیکیشن برای شما قابل استفاده نخواهد بود. این برنامه به صورت رایگان منتشر شده است و می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌های اضافه، از این امکانات باارزش استفاده کنید.

یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های Incoming Call Auto Answer شناسایی خودکار هندزفری (سیمی یا بلوتوثی) است. اگر فکر می‌کنید که در حالت‌های عادی نیازی به فعال بودن پاسخ‌دهی خودکار ندارید باید به شما بگوییم که در تنظیمات برنامه حالتی وجود دارد که تنها در مواقعی که هندزفری بلوتوث به گوشی شما متصل است این ویژگی فعال بوده و به محض آنکه اقدام به قطع این ارتباط کنید، حالت پاسخ‌دهی خودکار مجددا غیرفعال خواهد شد. به این ترتیب می‌توانید زمانی که مشغول انجام کاری هستید بدون نیاز به لمس تلفن همراه تماس‌های ورودی را دریافت کنید و از طریق هندزفری بلوتوث اقدام به گفتگو با فرد مقابل کنید. ویژگی جالب دیگر امکان ساخت لیستی از شماره‌های مجاز است به طوری که تنها شماره‌هایی که در این لیست قرار می‌دهید امکان پاسخ‌دهی خودکار را خواهند داشت. بدیهی است که صحبت با تلفن همراه در هنگام رانندگی حتی با هندزفری بلوتوث امری پرخطر بوده که پیرو آن باید تماس‌های این چنینی را به حداقل رساند. شما می‌توانید با قرار دادن اشخاص درجه‌ی یک در لیست مورد اعتماد تنها تماس‌هایی را به صورت خودکار پاسخ دهید که برای شما حیاتی و مهم هستند.

اگر دارای هندزفری بلوتوث نیز نیستید می‌توانید حالت پاسخ‌دهی را روی Speaker قرار دهید تا به محض دریافت خودکار تماس، Incoming Call Auto Answer آن را بلافاصله به اسپیکر گوشی منتقل کند تا بتوانید با فرد مقابل صحبت کنید. این ویژگی به خصوص هنگامی که مشغول انجام کاری هستید یا به علت پاکیزه نبودن دست‌ها قادر به لمس گوشی نیستید بسیار کاربردی خواهد بود. این برنامه با ساعت‌های هوشمند نیز تعامل دارد و می‌توانید این ویژگی را از داخل اسمارت واچ خود نیز فعال یا غیرفعال کنید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.


منبع: زومیت
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .