وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تیم ملی فوتسال ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۶ کلمیبا به اسپانیا باخت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شروع نا امید کننده فوتسال ایران

تیم ملی فوتسال ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی 2016 کلمیبا به اسپانیا باخت.

بخش ورزشی تبیان
فوتسال

تیم ملی فوتسال ایران در دیدار نخست خود در جام جهانی 2016 کلمبیا از ساعت 5:30 امروز به مصاف اسپانیا رفت که در نهایت با نتیجه 5 بر یک مغلوب این تیم قدرتمند اروپایی شد.
تیم ایران در نیمه اول با وجود اینکه موقعیت های خوبی را به دست آورد، اما نتوانست دروازه اسپانیا را باز کند و با شکست 3 بر صفر به رختکن رفت. گل های اسپانیا را در این نیمه لوزانو (یک)، روئیز (7) و آیکاردو (17) به ثمر رساندند.
در نیمه دوم نیز تلاش ایران برای شکست اسپانیا کافی نبود و در نهایت این نیمه نیز با شکست 2 بر یک شاگردان ناظم الشریعه به پایان رسید. گل های اسپانیا را در نیمه دوم میگلین (27)، آیکاردو (33) وارد دروازه ایران کردند. حسن زاده هم در دقیقه 28 از روی نقطه پنالتی تک گل تیم کشورمان را به ثمر رساند.
نیمکت نشینی بازیکنان موثر ایران از جمله محمد کشاورز، محمد طاهری، حسین طیبی، افشین کاظمی و ... مقابل اسپانیا و بهره گیری ناظم الشریعه از برخی بازیکنان که پُر اشتباه ظاهر شدند از عوامل اصلی شکست ایران بود چراکه علاوه بر ضعف در دروازه و دفاع، ایران نمی توانست در حملات خطرناک نشان دهد و از موقعیت های خود استفاده کند تا شکست سختی متحمل شود.
ناظم الشریعه از بین بازیکنان با تجربه ایران تنها حسن زاده را در بیشتر دقایق بازی به کار گرفت که همین مسئله موجب شد جوانان ایران اشتباهات زیادی به ویژه در زمین خودی داشته باشند چراکه در لحظات پایانی مسابقه حضور بازیکنانی مثل کشاورز، طیبی، کاظمی و ... سرعت بازی ایران را بیشتر کرد و موقعیت هایی به وجود آورد که ایران را می توانست به گل های بیشتر برساند.
در دیگر دیدار این گروه آذربایجان با پنج گل از سد مراکش گذشت. ایران در دیدار بعدی خود روز جمعه و از ساعت 5:30 به مصاف مراکش خواهد رفت.


منبع : فدراسیون فوتبال

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین