تبیان، دستیار زندگی
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی در این ملاقات که بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و علیرضا جهانگیری سفیر کشورمان در لاهه نیز حضور داشتند مسایل مختلف مربوط به روابط فرهنگی دو کشور مو
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ملاقات رئیس سازمان میراث فرهنگی با وزیر فرهنگ و علوم هلند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی در این ملاقات که بهمن  نامورمطلق معاون صنایع‌دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و علیرضا جهانگیری سفیر کشورمان در لاهه نیز حضور داشتند مسایل مختلف مربوط به روابط فرهنگی دو کشور مورد بحث و تبادل نظر طرفین قرار گرفت.

بخش گردشگری تبیان
سلطانی فر

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این دیدار ضمن بیان گوشه‌هایی از ظرفیت‌های متنوع موجود در کشورمان در زمینه میراث فرهنگی، موزه داری، صنایع دستی و گردشگری، اعلام آمادگی کرد که در تمام این عرصه‌ها همکاری‌های بیشتری میان دو کشور صورت گیرد.

وزیر آموزش، فرهنگ و علوم هلند نیز در این دیدار ضمن استقبال از ایده یاد شده و بیان برخی ظرفیت‌های موجود در هلند،   پیشنهاد داد که سفرای دو کشور و مدیران بخشهای مختلف از سوی طرفین زمینه انجام این همکاری‌ها را فراهم آورند.

مسعود سلطانی‌فر و هیأت همراه همچنین به منظور آشنایی با ظرفیتها، توانمندیها و تجارب هلند در عرصه های مختلف فرهنگی، در جریان این سفر از یک مرکز تحقیقات نساجی که در زمینه لباس اقوام مختلف از جمله اقوام ایرانی در طول تاریخ فعالیت می کند، بازدید کردند.

همچنین مرکز تجاری وفرهنگی ایران و هلند (INTCC) که توسط بخش خصوصی تاسیس شده است با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح خواهد شد.


منبع : خبرگزاری مهر
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .